Touha po dokonalosti si vybrala daň. Nepřirozená Cher přiznala, jaké plastiky lituje

Populární zpěvačka Cher
Populární zpěvačka Cher
Foto: Showpix.cz
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 1. 2021

Proslavila se v roce 1963 a dnes je pěveckou veteránkou. Cher (74) byla vždy pohlednou ženou, na kterou muži stáli fronty a jejíž postavu jí ženy záviděly. Když se na ní začínal podepisovat zub času, nenesla to dobře a přirozené stárnutí zavrhla. Dnes má za sebou řadu plastických operací, uznává ale, že jedné z nich lituje.

Cher je jednou z mála slavných žen, který kvůli plastickým operacím neposlouchá kritiku. Jedním z důvodů může být i to, že i když přirozené stárnutí zavrhla, je ochotná přiznat, že s jedním konkrétním zákrokem pochybila.

Autorka hitu Believe si jako první zákrok vybrala zvětšení a zpevnění poprsí. "Nechala jsem si udělat nová prsa, ale ty operace byly noční můra, zpackané ve všech směrech. Můj výstřih po nich vypadal o hodně hůř než před nimi,“ přiznala lítost plátku Closer Weekly.

I přes negativní zkušenosti se Cher rozhodla postoupit další zkrášlující zákroky, například plastiku nosu, facelift a operaci zubů. "Dělá mě to šťastnou,“ vysvětlila s tím, že má větší sebevědomí.

Za svými proměnami si Oscarem oceněná zpěvačka stojí. "Víte, i kdybych si chtěla nechat přišít prsa na záda, jsou to moje prsa, moje tělo,“ doplnila v rozhovoru.

Cher zároveň tvrdí, že za vzhledem, který je vzhledem k jejímu věku obdivuhodný, nestojí jen práce chirurgů. "Musím na tom pracovat. Nepiju a nikdy jsem nebrala drogy. Nerada sleduji televizi, musím pořád něco dělat, zdravě jím a cvičím. Do 50 let jsem mohla sníst cokoliv, pak jsem už musela začít jíst s opatrností,“ připustila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.