Reklama:

Semifinále StarDance přineslo velké emoce. Před branami finále vypadla Iva Kubelková, nejvíce děkovala partnerovi

Iva Kubelková a Georg Jirásek
Iva Kubelková a Georg Jirásek
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 12. 2023

Sobotní večer přinesl ve StarDance velké napětí. O postup do finále se utkaly čtyři taneční páry, ze kterých vzešly dva, které diváci poslali do finále ihned, další dva musely absolvovat takzvaný rozstřel. Po konci devátého kola je jasné, že Darija Pavlovičová, Eva Adamczyková a Vavřinec Hradilek mají finále v kapse. Naopak se do desátého kola nepodívá moderátorka Iva Kubelková. O talentu postupující Evy Adamczykové promluvil pro ŽivotvČesku.cz taneční mistr Jan Onder.

Reklama:

Taneční soutěž StarDance jde do svého finále. Příští díl bude už tím, který pozná vítěze letošní řady. Už je jasné, že se do finále nedostane pár Iva Kubelková a Martin Prágr.

Reklama:

V devátém kole porota nikoho nešetřila a už hledala v tanečních vystoupeních malé chybičky. Diváci rozhodli, že do finále postoupí snowboardistka Eva Adamczyková s partnerem Jakubem Mazůchem, Darija Pavlovičová s partnerem Dominikem Vodičkou a Vavřinec Hradilek s partnerkou Kateřinou Bartuněk Hrstkovou.

Napínavý rozstřel, kdy páry zatančily tance podle svého výběru, vyhrál Vavřinec Hradilek s partnerkou Kateřinou Bartuněk Hrstkovou. Konec Ivy Kubelkové v soutěži nejvíce oplakaly její dcery Natálie a Karolína. Moderátorka poděkovala veřejně své rodině, především partnerovi Georgovi Jiraskovi, který jí je prý celý život oporou a bez něho by do StarDance ani nešla.

O zřejmém talentu postupující Evy Adamczykové už před pár díly pro ŽivotvČesku.cz promluvil taneční mistr a pedagog Jan Onder.

"Je zřejmý a výrazný její sportovní talent, tudíž má oproti jiným výhodu. Když se k tomu přidá Evino charisma, má velkou šanci na úspěch," sdělil profesionální tanečník pro ŽivotvČesku.cz s tím, že si umí představit Evu Adamczykovou a Jakuba Mazůcha jako vítězný pár, ale rozhodovat budou výkony soutěžících.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: