Seniorka se zasnoubila s mladíkem. Panuje mezi nimi věkový rozdíl 37 let. Oba se stali terčem nenávisti na internetu

Cheryl McGregorová a její manžel Quran McCain
Cheryl McGregorová a její manžel Quran McCain
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 8. 2021

Láska kvete v každém věku. Důkazem je jednašedesátiletá seniorka Cheryl McGregorová, která se zasnoubila s partnerem o 37 let mladším. Jejich vztah budí rozporuplné názory – někteří city dvojice plně chápou a respektují, druzí se pozastavují nad extrémním věkovým rozdílem. Partner starší ženy je dokonce mladší než dcera jeho milované.

Na internetu jsou párem, který budí spíše negativní pozornost kvůli věkovému rozdílu, jenž je v případě Cheryl McGregorové a Qurana McCaina (24) zkrátka nepřehlédnutelný. A to nejen v dokladech, ale přirozeně hlavně po vizuální stránce. Přesto se dvojice nebojí ukazovat na sociálních sítích a otevřeně vyjadřovat své city. Poprvé se setkali v prostorách rychlého občerstvení Dairy Queen, když bylo Quranovi teprve 15 let. Nicméně láska se mezi nimi zrodila až na podzim loňského roku, na což oba důrazně upozorňují.

"I když je mezi námi věkový rozdíl, nikdy nám to nepřijde na mysl, protože Cheryl má hodně mladého ducha, duši a srdce. Za nejvíce mylnou představu považuji to, že ji zneužívám nebo vyčkávám, až mě zařadí do své závěti," vyjádřil se Quran McCain, jak uvedl britský deník Daily Mail.

"Je to jiné a úžasné. Je vůči mě velmi soucitný – myslím si, že je kvůli tomu, že je mladší než já. Nemohla bych být s nikým jiným. Je velmi citlivý a to je něco, s čím jsem se dříve moc nesetkávala – všichni byli zlostní a on je plný citu... v tom dobrém slova smyslu, protože mi ukazuje, že má o mě skutečně starost," popsala vztah důchodkyně, která se stala terčem některých nemístných komentářů a hodnocení poté, co zveřejnila svůj vztah s o 37 mladším partnerem.

Na nenávistné projevy vůči jejich vztahu se snaží nemyslet a oba si užívají jeden druhého. Nebojí se mluvit dokonce ani o sexu, který je prý úžasný stejně jako chemie, která mezi nimi funguje. Cheryl je přitom jen o šest let mladší než Quranova babička a nejmladší dcera Cheryl je pouze o tři roky starší než Quran. "Nehledejte lásku, protože ona si vás najde. Je to úžasné," dodala usměvavá šedesátnice. S partnerem došlo už i na zásnuby, a tak se uvidí, jak se bude láska páru vyvíjet nadále.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.