Šestinedělí je za námi, prozradila Monika Bagárová. Svěřila se, z čeho měla největší obavy

Monika je pyšnou maminkou.
Monika je pyšnou maminkou.
Foto: Archiv Moniky Bagárové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 7. 2020

Pyšná maminka Monika Bagárová (26) si užívá mateřství plnými doušky. Na svém Instagramu se velmi často chlubí snímky se svou milovanou dcerou Rumií. Teď prozradila, že šestinedělí má za sebou a zároveň z čeho měla během něj největší obavy.

Porod malé Rumie zastihl zpěvačku krátce před finále pěvecké show SuperStar, i tak se skze »telemost« přihlásila během posledního večera divákům. Od té doby si vychutnává mateřství a také vztah s tatínkem krásné dcery Makhmudem Muradovem.

Zpěvačka má za sebou nejtěžší období co se mateřství týká. "Šestinedělí za námi to byla ale fuška. Pláč, nejistota, strach z toho, že nezvládnu k Rumince v noci vstávat je pryč. Už se známe. Nedostatek spánku už mě netrápí, dokonce už nejsem ani tak unavená pomalu a jistě si zvykám," prozradila Monika na svém Instagramu, který pravidelně zásobuje snímky ze soukromí.

Nejdůležitější je zdraví

"Máme režim. Není nic, co by jsme my ženy přece nezvládly. Vždy jsem věděla, že nejdůležitější v životě je zdraví, teď u Ruminky si to uvědomuji ještě mnohem víc. Co víc si máma může přát, než zdravé spokojené děťátko? Je fajn, ze jsme tu stále spolu v mé nové životní roli mamky," dodala šťastná maminka.

Není pochyb o tom, že Monika bude chtít do budoucna ještě jednoho potomka. Aktuálně sbírá cenné zkušenosti a pokud se v budoucnu narodí Rumii sestřička nebo bratříček, výchovu dvou dětí Monika zvládne levou zadní.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.