Sestra Kate Middletonové si vyrazila nenalíčená. Krátce poté přivedla na svět zdravou holčičku

Pippa Middletonová, sestra vévodkyně z Cambridge
Pippa Middletonová, sestra vévodkyně z Cambridge
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 3. 2021

Mladší sestra Kate Middletonové (39) vzbudila na svatbě vévodkyně velký poprask, když na sebe upoutala pozornost dokonalým pozadím v šatech družičky a nevěstě tak trochu vzala vítr z plachet. Tou dobou byla Pippa Middletonová (37) nezadaná a bezdětná, čas ale utíká jako voda, a starostí jí přibylo. Když si do ulic Londýna vyšla na procházku za čerstvým vzduchem, na líčení zanevřela a byla téměř k nepoznání. Později podle deníku Hello! přivedla na svět zdravou holčičku.

Pippa Middletonová, mladší sestra vévodkyně z Cambridge, je krásná žena, která dokonce i na svatbě Kate Middletonové dokázala pozornost, i když neúmyslně, strhnout na sebe. Tehdy se ukázala perfektně nalíčená a v šatech, které zdůrazňovaly její křivky.

V době svatby byla Pippa ještě nezadaná, dnes už je téměř 4 roky vdaná za bývalého automobilového závodníka Jamese Matthewse a naplno se vžila do role maminky a vzorné manželky. Její druhé těhotenství bylo oficiálně potvrzeno před týdnem a nyní už je podle deníku Hello! holčička na světě.

Zcela nenalíčená se Pippa Middletonová krátce před narozením druhého dítěte vypravila na procházku po stále ještě chladném Londýně, při které se zahřívala v zeleném kabátu. Bez make-upu ale byla téměř k nepoznání a už v minulosti přiznala, že stárnutí se bojí. "Ráda luštím křížovky a u toho poslouchám hudbu. Věk se na mně asi podepisuje," řekla sestra vévodkyně deníku The Spectator.

Deník Hello! následně informoval o tom, že Pippa přivedla na svět holčičku, kterou pojmenovala Grace Elizabeth. "Mamince i dceři se daří skvěle. Všichni jsou nadšení z holčičky příchodu na svět," řekl zdroj deníku, který informaci přinesl.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.