Reklama:

Šetrná k peněžence nebo nedostatek času: Lela Vémola oblékla na party ve Varech už potřetí ty samé šaty

Lela Vémola
Lela Vémola
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 7. 2024

Zdá se, že smaragdově zelené šaty od návrhářky Victorie Beckhamové si Lela Vémola oblíbila. V lednu ji zachránily, když se jí její původní dostaly krátce před premiérou dokumentu Karlos do eskalátoru. Parádu v těch samých šatech udělala i při natáčení »Nákupných maniaček« a saténovou róbu s odhalenými zády si oblékla i na party v Karlových Varech. Vypadá to, jako by měla Lela před akcí málo času na vymýšlení outfitu nebo prostě jen chtěla šetřit peněženku a vzala si osvědčený kousek, ve kterém se cítí dobře. Outfit Lely Vémoly zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz stylista Kája Pavlíček.

Reklama:

Na saténovou róbu smaragdově zelené barvy nedá manželka Karlose Vémoly dopustit. I když k šatům přišla Lela v podstatě náhodou, staly se oblíbeným kouskem v jejím šatníku.

Reklama:

Jak se svěřila někdejší playmate v lednu na svém instagramovém profilu, těsně před vstupem do kinosálu v Bratislavě se dostaly její původní bílé šaty do eskalátoru a problém byl na světě. Během krátké chvíle si musela obstarat nové šaty a výsledek dopadl skvěle. 

V zelené róbě s výstřihem na zádech se Lela cítila natolik dobře, že s ní udělala parádu na veřejnosti již několikrát. Po premiéře dokumentu oblékla šaty od známé návrhářky i v rámci natáčení slovenské reality show »Nákupné maniačky« a v úterý s nimi zazářila i na Progresus party v Karlových Varech.

Dokonce zvolila i tu samou kabelku luxusní značky, kterou outfit doplnila i na natáčení »maniaček«. Moc práce s vymýšlením outfitu na karlovarskou party tedy neměla.

Zelenou róbu okomentoval pro ŽivotvČesku.cz stylista Kája Pavlíček. "Tento model jsme už na Lele viděli v zimě, ale je fakt, že tyto šaty jí sluší, tak si je zřejmě oblíbila. Na večerní party se šaty s dlouhým rukávem hodí, jsou elegantní. Odhalená záda vytvořila lehce provokativní efekt. U Lely došlo k progresu v oblasti módy, dříve chodívala s takovými výstřihy vpředu," uvedl stylista hvězd Kája Pavlíček.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: