Seznamka u Zdeňka Pohlreicha: Náruživou Dianu a hodného Karla rozdělila zásadní překážka. Prozradil, proč to nevyšlo

Diana Petrlíková a Karel Vocásek na rande.
Diana Petrlíková a Karel Vocásek na rande.
Foto: Se svolením FTV Prima
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 9. 2021

Divákům seznamovací reality show, která probíhá v restauraci Zdeňka Pohlreicha (64), se představila náruživá kosmetička Diana Petrlíková a sympatický Karel Vocásek (34). Diana překvapila svou otevřeností a erotickými zkušenostmi. Karel pro ŽivotvČesku.cz po natáčení prozradil, proč slibně se rozvíjejí vztah nakonec nikam nevedl. "Každý hledáme něco jiného. Nebyli jsme nadšení ze vztahu na dálku," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz.

Takové hosty u sebe Zdeněk Pohlreich ještě neměl, nebo možná měl, ale o svých erotických zkušenostech zřejmě nevyprávěli nahlas před diváky. Sedmadvacetiletá kosmetička Diana Petrlíková z Prahy celý seznamovací večer zdůrazňovala, jak moc je pro ni rozkoš důležitá a že kdyby budoucí partner neuměl uspokojit její tužby, nemohlo by to klapat.

"Mám to ráda na veřejnosti, takže můj budoucí partner by neměl být žádný impotent ani stydlín. Teď mám cíl, že bych si to chtěla rozdat na petřínské věži s výhledem na Prahu," přiznala usměvavá Diana s tím, že má bohaté zkušenosti také se skupinovými hrátkami.

Po skončení večeře si pár řekl, že to spolu zkusí a vyrazili na procházku na Petřín. I když se zdálo, že přeskočila jiskra a Karel získá nejen Dianino tělo ale i její srdce, tak happyend se nakonec nekoná. Karla se redakce ŽivotvČesku.cz zeptala, zda důvodem k nepokračování v namlouvání byl Dianin intelektuální rozhled. "Ne, tak to není. Každý ale hledáme něco jiného. Také nejsme ani jeden nadšen ze vztahu na dálku," vysvětlil Karel pro ŽivotvČesku.cz a přiznal, že je stále bez partnerky.

"Já to štěstí na partnerky, se kterými bych chtěl být, neměl. Je to život a hledání. Nejsem zas tak starý, aby se to nedalo dohnat. Ale zas ani tak mladý," dodal Karel pro ŽivotvČesku.cz s tím, že tu pravou ženu stále hledá.

Diana potvrdila, že vztah na dálku ji nebavil. Dnes má nového přítele a je spokojená. "Dali jsem si s Karlem jen malou pusu. Časem to mezi námi tak nějak vyšumělo. Karel je z Mladé Boleslavi a já jsem z Prahy, do toho mám dvě práce. Nevyšlo nám to. Teď mám jiného přítele," doplnila živočišná žena, která má stále plnou hlavu divokých nápadů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.