Shannen Dohertyová se na nákupech objevila nenalíčená a vypadala zdravě. Chci vidět víc přirozených žen, říká

Autor: Profimedia | Shannen Dohertyová
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 9. 2021

Herečka Shannen Dohertyová (50) v roce 2020 přiznala, že po zdánlivé výhře nad zákeřnou nemocí znovu bojuje s rakovinou prsu, tentokrát už ve čtvrtém stádiu. Zároveň narovinu přiznala, že se smrtí je smířená a dokonce už má představu o dopisech, které svým blízkým napíše, aby si je přečetli, až zemře. Nyní je ale odhodlaná si užívat života a přestože bojuje s nádorem, sama si obstarává vše potřebné a bojuje za ukazování přirozenosti. Na videu při cestě k autu s vozíkem je zachycena ve volném oblečení a jako riziková osoba šla do obchodu pochopitelně v respirátoru.

Shannen Dohertyová je divákům nejlépe známá jako Brenda ze seriálu Beverly Hills 90210 nebo Prue ze seriálu Čarodějky. V době, kdy natáčela tyto seriály, netušila, jak složitý a především po všech stránkách náročný boj ji čeká. V roce 2015 jí byla poprvé diagnostikována rakovina prsu a následnou radost z výhry nad nemocí přetnula kontrolní prohlídla, která ukázala, že se jí rakovina vrátila.

Dlouhou dobu se herečka ukazovala jen s šátkem na hlavě a s fanoušky také sdílela emotivní snímky z léčby, na kterých jí chyběly vlasy. Ty už dorostly a Shannen nejen, že působí na první pohled zdravě, ale také se vrací k práci, kterou tolik miluje. Kromě herectví se bude věnovat i příležitostnému režírování. Už příští rok se objeví v novém akčním filmu The Fortress.

Od dob, kdy bojuje s rakovinou, je Shannen Dohertyová známá tím, že ukazuje realitu bez příkras. Jakékoliv úpravy tvrdě odmítá a je jejich odpůrkyní. "Nevídám moc žen bez výplní nebo botoxu. Na naše tváře bychom měly být pyšné. Žila jsem, žiju i nadále a jsem ráda, že můj život se mi v obličeji odráží. Přežila jsem i jiné boje než ten s rakovinou. Chci vidět víc přirozených žen jako jsem já," napsala herečka na Instagramu.

Za svými slovy si Shannen opravdu stojí. Zatímco ve filmech musí být zcela pochopitelně nalíčená, mimo kamery nemá problém si do obchodu zajet ve volném oblečení a bez líčení. Když ji zachytila kamera, měla na sobě denimový outfit a z pochopitelných důvodů i respirátor. Vypadala také rozhodně zdravěji, než ještě před několika měsíci.

Herečka Shannen Dohertyová
Herečka Shannen Dohertyová
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.