Shodila 10 kilogramů a vypadá neuvěřitelně dobře. Trápila jsem se, popsala Nikol Štíbrová ze 3v1

Pohledná herečka výrazně zhubla.
Pohledná herečka výrazně zhubla.
Foto: Archiv Nikol Štíbrové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 7. 2020

Herečka Nikol Štíbrová (33) se řadí k velmi svůdným ženám. Je maminkou téměř tříletého synka Mathiase. A teď ukázala, že i ona si prošla obdobím, kdy se prala s kily navíc. Ovšem zabojovala a svou figuru skvěle vyladila.

Je tomu devět let zpět, kdy se Nikol pyšnila postavou »krev a mlíko«. A jen díky tomu, že na Intstagramu ukázala snímek ze seriálu Vyprávěj, kde se objevila, mohli její fanoušci porovnat, jak vypadala dříve.

Herečka se o svých kilech rozepsala s tím, že se jí stále někdo ptá, co se jí stalo, že výrazně zhubla.

"Nic. Ani tenkrát, ani teď. Jen mám prostě obyčejný tělo, který v různých životních obdobích vypadá různě, to mi vlastně přijde i celkem logický. Tělo, který se vyvíjí, který bylo hubený, pak nabralo, pak shodilo, tělo který postupně stárne. Normální člověk no," uvedla ke svému snímky pohledná Nikol, která je členkou tria 3v1, do kterého se řadí ještě její kamarádky Veronika Arichteva (34) a Martina Pártlová (41). 

"Ale trápila sem se, ne že ne. Nejedla sem o nic víc než teď, ale prostě měla sem o 10 kilo víc. A čim víc sem měla v hlavě, že je nějaký problém, tím víc sem přibírala," dodala herečka, která aktuálně se svým partnerem Petrem staví na svém pozemku dům.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.