Šikana, výhružky nožem a odchod ze školy. Dívka zažila kruté chvíle kvůli obřímu poprsí. Dnes by všem vytřela zrak

Ruská modelka Anastázie Berthierová
Ruská modelka Anastázie Berthierová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 8. 2021

Pro dívku jsou obzvláště v době dospívání narážky na její tělo těžkou zkouškou. Pro nyní již šestadvacetiletou Anastázii Berthierovou se stala škola noční můrou, protože kvůli jejím vnadám čelila šikaně a dokonce vážným výhružkám. Ale dnes je naštěstí všechno jinak a její bujné vnady se staly naopak chloubou, která jí slušně vydělává.

Existují lidé, kteří neprojdou střední školou bez nějaké újmy. Mezi ně patří i Ruska Anastázie Berthierová – oproti svým vrstevnicím byla vždy hodně vyvinutá a spolužáci jí to dávali pořádně »sežrat«. Dokonce dostávala výhružky, ve kterých zaznívalo, že jí budou prsa odříznuta nožem. Kvůli stupňujícímu se psychickému týrání byla nucena ukončit školu a přišla tak mimo jiné o svůj maturitní ples. Ale po bolestných měsících si uvědomila, že s jejím tělem nic špatně není a naopak se musí mít ráda, aby dokázala být v životě šťastná.

A její pokrok je úctyhodný, protože si vytvořila základnu sledujících na Instagramu, kde jich má přes 723 tisíc. Ze svého obrovského poprsí měla dříve velký komplex, ale nakonec překonala stud a všechno se změnilo. "Když mě lidé obdivovali a viděla jsem jiné ženy, které měly podobný tvar prsou a velikost jako já, došlo mi, že jsem krásná. Teď miluju sebe samu i své tělo. Miluju mé křivky, objem hrudníku, boky nebo pas. Ti, kteří druhé týrají, nedokážou pochopit, co to s člověkem dělá – jejich poznámky, vtipy a šikana," řekla ruská modelka, jak uvedl web Dailystar.co.uk.

Anastázie Berthierová se stala pro některé fanoušky ikonou a v modelingu si vydělá slušný obnos peněz. Spolužákům, kteří ji týrali a z jejího každého dne ve školu vytvářeli prohlubující se trauma, by se teď mohla vysmát naopak ona. "Nejhorší je, že spousta super značek zkrátka nemá na tak velká ňadra velikost podprsenky. Velké poprsí je také těžké a můžete se potýkat s bolestmi zad," dodala vnadná kráska, která nemá v blízké budoucnosti plány na zmenšení ňader.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.