Silný úplněk ve Střelci bude ovlivňovat emoce. Je třeba investovat energii do sebe, radí numeroložka Lenka Suchardová

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 6. 2022

Na úterý 14. června vychází silný úplněk ve Střelci. Ten bude silně ovlivňovat den všem, ale především pak ženám. Podle numeroložky se navíc jeho vliv bude snoubit i s vlivem dnešního data. "Čtrnáctka je velmi intenzivní prožívání, emoční vzrušení, tak si musíme dávat pozor, abychom neinklinovali k sebelítosti či k naštvání," řekla pro ŽivotvČesku.cz Lenka Suchardová.

První červnový úplněk bude mít vliv na lidi už od dopoledne. Vyvrcholí ve 13:51 a tou dobou už bude silně ovlivňovat emoce, je ale třeba si připomenout, že ty se dají ovlivnit. Dnešní den je podle odbornice na numerologii totiž právě o emocích a je hlavně na nás, zda ho prožijeme pod vlivem buď těch negativních, nebo naopak pozitivních.

"Dnešek je docela citlivý na emoce. Buď cítíme lásku a radost, nebo nenávist a smutek. Buď je to v plusu, nebo hodně v minusu, od 12 hodin jsou ty rozdíly daleko citelnější, nicméně s tím můžeme pracovat, abychom ten úplněk neprožívali v nějaké agresi," řekla pro ŽivotvČesku.cz numeroložka Lenka Suchardová.

S kočírováním svých emocí budou pod vlivem úplňku mít velkou práci především ženy, pro které bude důležité si udržovat vnitřní pohodu. Proto je potřeba pocity ostatních posunout na druhou kolej a dnes se soustředit především na to, aby ony samy byly v pořádku. Mohou si navíc díky síle úplňku také vyřešit starší záležitosti a jednou provždy je uzavřít.

"Trochu složitější práci budou mít ženy s tím, aby v sobě ukočírovaly klid, mír, lásku, radost, aby nevynikaly nepříjemné zážitky s lidmi a aby to v nich neprobouzelo mentální agresi. Ten úplněk v nás může probudit zastaralou křivdu a hněv. Můžeme se dneškem vyléčit, uvědomit si, že už v tom nechceme pokračovat a všechno srovnat," vysvětlila numeroložka pro ŽivotvČesku.cz, jak dnes nakládat s vlastními emocemi.

Kromě úplňku bude lidi ovlivňovat i datum, ve kterém se odehrává. Jakožto zkušená expertka na význam čísel Lenka Suchardová prozradila, že bude obzvláště těžké se v tíživých situacích nelitovat, je ale zapotřebí se toho alespoň trochu zkusit vyvarovat.

"Čtrnáctka je velmi intenzivní prožívání, emoční vzrušení, tak si musíme dávat pozor, abychom neinklinovali k sebelítosti či k naštvání. Je třeba investovat energii do sebe, do svého uklidnění a spokojenosti. Neřešme druhé lidi a zaměřme se na sebe, na zklidnění svých emocí a srdce. Pak budeme mít zase radost. Je to jako bychom složili puzzle a vše vyřešili. Citová zranění se budou obměňovat a dají se dořešit," dodala numeroložka Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.