Simona Babčáková se rozešla se snoubencem. Myslím, že rok 2021 bude náš, tvrdil Jan Adensam nedávno

Jan Adensam se Simonou Babčákovou
Jan Adensam se Simonou Babčákovou
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 10. 2020

Herečka Simona Babčáková (47) a trenér Jan Adensam (43) už netvoří pár. Skutečnost, že to mezi oběma skřípe, se snažil snoubenec herečky dlouho tajit. Jenže poté, co se začal poměrně dost často objevovat na společenských akcích s kamarádkou - herečkou Simonou Praskovou (56), začalo se spekulovat, že doma to nebude mít v nejlepším pořádku. Před dvěma měsíci Adensam poskytl rozhovor pro ŽivotvČesku.cz, ve kterém se těšil ze skvělých zítřků.

V červnu se fitness trenér se Simonou Babčákovou zasnoubil. V srpnu ale už tvrdil, že svatbu neřeší. Přitom to je období, kdy naopak snoubenci se těší, že spolu půjdou společnou cestou, tedy pokud je v jejich vztahu vše v pořádku.

"Zasnoubili jsme se, ale teď to vůbec neřešíme. Dozraje k tomu čas. Simona je úžasná žena, od které se pořád učím a vlastně jsem poznal člověka, který je nejen talentovaný, ale lidsky hrozně férový," řekl pro ŽivotvČesku.cz před dvěma měsíci dnes už bývalý partner herečky, který tvrdí, že se k sobě možná v budoucnu vrátí a rozchod je zejména z důvodu osobního rozvoje.

V roce 2018 se začala Simona objevovat na veřejnosti po boku Jana, který je vicemistrem ČR v běhu na 400 metrů ve veteránské kategorii a zároveň trenér řady známých osobností. Z jejich schůzek se stal vztah.

"Myslím, že rok 2021 bude náš, i když říkám, svatbu teď neřešíme. Zkrátka teď se oba soustředíme na řadu jiných věcí," řekl v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz tajemně Jan Adensam s tím, že po boku Simony je opravdu šťastný. Jenže uplynulo pár týdnu, a to o čem se tak nějak ve společnosti mluvilo, se ukázalo být realitou.

Už tehdy Adensam ale už možná tušil, že jeho vycházky do společnosti po boku jiné ženy asi nebudou tím, co jeho snoubenku bude dlouhodobě dělat šťastnou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.