Slávek Boura je tváří seznamky obdobné pořadu Rande. Už to běží a je to šílené, prozradil první dojmy

Moderátor a spisovatel Slávek Boura
Moderátor a spisovatel Slávek Boura
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 2. 2021

Moderátor Slávek Boura (56) se vrací do role, která je mu velmi dobře známá. Je totiž tváří nové internetové show, jejímž cílem je seznamovat lidi a pomoci jim najít lásku, kterou zatím nedokázali najít sami. Premiéru prvního dílu už má za sebou a redakci ŽivotvČesku.cz se svěřil s prvními dojmy z vysílání. "Už to běží, je to šílené," prozradil.

Diváci znají Slávka Bouru velmi dobře, protože patří k sympatickým moderátorům a dlouhou dobu působil na televizní obrazovce mimo jiné také po boku kolegyně a bývalé manželky Markéty Majerové (53), se kterou uváděl hned několik pořadů včetně seznamky s názvem Rande. Po mnoha letech přichází s novým konceptem seznamovací show s názvem Dáme lásku?, tentokrát však v rámci českého internetu.

Pořad měl premiéru na sociální síti ve středu 3. února v 18. hodin a přinesl mnoho nečekaných momentů. "Pilotní a druhý díl máme za sebou. Vysílá se to na Facebooku na stránkách producenta Went.fm. A potom je to samozřejmě ke zhlédnutí na kanále YouTube. Asi je to v zásadě obdoba pořadu Rande, ale tady nejde o televizní záležitost," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz Slávek Boura k internetové seznamce, kde je jeho parťákem specialista digitálního marketingu Martin Veverka.

Pokud jste včera nestihli stream, nezoufejte. Máme pro Vás sestřih naší premiérové epizody! 🤩🤩

Zveřejnil(a) Went dne Čtvrtek 4. února 2021

Stejně jako kdysi populární Rande představil i pilotní díl seznamky Dáme lásku? hodně zajímavé situace, kdy tři muži – programátor Michal, student Vláďa a barman Tomáš bojovali o srdce studentky Lenky. "Už to běží, je to šílené. První díl byl z technického hlediska asi ještě ne tak kvalitní, jak bychom si přáli," dodal pro ŽivotvČesku.cz Slávek Boura s tím, že na druhou stranu vše vychytají a budou nejlepší.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.