Reklama:

Slávek Boura ve společnosti ukázal bujnou šedivou kštici. Před šedesátkou se ale udržuje i s policejním obviněním ve formě

Slávek Boura
Slávek Boura
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 11. 2021

Patří mezi známé osobnosti, které se především v devadesátých letech a na začátku nového milénia zapsaly do povědomí diváků díky úspěšným televizním pořadům. Moderátor Slávek Boura (57) se objevil na křtu knihy Kotrmelce jednoho herce, vypadal senzačně a rozdával úsměvy na všechny strany. Není se čemu divit, v poslední době dělá mnoho aktivit, které ho baví a naplňují radostí. "Připravuju k výrobě svůj poslední román, to asi je ten základ," řekl pro ŽivotvČesku.cz dobře naladěný Slávek Boura, který stále čeká, kam se posune kauza, kdy měl podle policie pašovat drogy do zahraničí.

Reklama:

Televizní diváci si ho nejlépe pamatují jako moderátora Snídaně s Novou, Rande nebo třeba pořadu Vabank. Poté, co skončil v televizi, vrhnul se Slávek Boura na podnikatelskou dráhu a nadále se věnuje také moderování především společenských a kulturních akcí. V poslední době má obzvláště hodně závazků, všechny ho ale naplňují radostí.

Reklama:

"S Jardou Sypalem a jeho divadelní společností hraju divadlo, sem tam moderuji společenské akce. Také dělám pro mateřské školy logohrátky, učím děti správně mluvit a logopedii vůbec. Připravuju k výrobě svůj poslední román, to asi je ten základ," řekl pro ŽivotvČesku.cz dobře naladěný Slávek Boura, který byl na konci roku 2018 obviněn policií z pašování drog a dodnes kauza, ve které figuruje, nemá rozuzlení. Moderátor popírá, že by se dopustil něčeho, z čeho ho policie viní.

Jedna z nejvýraznější tváří televizní zábavy z přelomu 90. let a nového tisíciletí není ve spisovatelských vodách žádným nováčkem. Slávek Boura už napsal například detektivní knihu Nedamovský poltergeist spojenou s vlastní zkušeností s paranormálním jevem či román Naháči.

V nové knize zabrousí moderátor do historie. "Je to mystický historický román o Edwardu Kellym a Williamu Shakespearovi. O lásce, o magii a o přesunu duší z minula do současnosti. Rukopis je hotov, vyčištěn, tak snad už brzy se dočkám," dodal Slávek Boura pro ŽivotvČesku.cz s notnou dávkou nadšení a podle jeho aktuálního vzhledu se dá usuzovat, že necelé tři roky před 60. narozeninami vypadá ve skvělé formě. A to i přes to, že jeho kdysi havraní vlasy dnes mají šedivou barvu.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: