Reklama:

Slov netřeba. Eva Burešová poprvé ukázala tvář novorozeného syna Tristana

Eva Burešová
Eva Burešová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 9. 2022

Herečka Eva Burešová (29) se na sociální síti poprvé pochlubila snímkem svého syna Tristana, který přišel na svět v polovině srpna. Redakci už v květnu prozradil spolehlivý zdroj, že se herečka se svým partnerem těšili na chlapečka. "Bude to kluk. Takže výbavičku už nakupují barevně do modra," uvedl pro ŽivotvČesku.cz člověk blízký pohledné umělkyni, který si přál zůstat z pochopitelných důvodů v anonymitě.

Reklama:

Eva Burešová se v srpnu stala podruhé maminkou. S partnerem, šéfkuchařem Přemkem Forejtem (35), novorozenému chlapečkovi dali na české poměry poměrně nezvyklé jméno - Tristan William. Na sociální síti Instagram se pohledná herečka nyní pochlubila první fotografií, na které je vidět chlapcova tvář.

Reklama:

Eva Burešová s partnerem Přemkem Forejtem mají s rodičovstvím již zkušenosti - z předchozích vztahů má každý jedno dítě, herečka vychovává syna Nathaniela (5), se kterým se sem tam pochlubí na sociální síti Instagram, šéfkuchař dceru Stellu (7).

Pár kromě toho, že přivítal na světě prvního společného potomka, nedávno koupil v obci Struhařov u Benešova dům s rozsáhlým pozemkem. "Lokalita je poměrně oblíbená, to z ní dělá dostupnost do Prahy," uvedl na dotaz redakce proslulý český realitní makléř Dušan Měchura ze společnosti Nextreality. Redakci se podařilo zjistit, že nemovitost získali za sumu okolo 13 milionů korun, financování pokryla společná hypotéka.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: