Slova o dokonalosti: Felix Slováček upřesnil, proč začal vztah s mladší výtvarnicí Lucií

Felix má s Lucií 6 let partnerský vztah.
Felix má s Lucií 6 let partnerský vztah.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 8. 2020

Má o čtyřicet let mladší partnerku, se kterou 6 let tvoří stabilní pár. I když jejich lásce zlí jazykové předvídali jen krátkou životnost, Felix Slováček (77) a výtvarnice Lucie Gelemová (37) jejich věštby pokořili. Slavný hudebník pro ŽivotvČesku.cz prozradil, čím ho Lucie okouzlila.

Když spolu začali tvořit pár, nikdo nechtěl uvěřit, že by v tom mohla být láska. Jenže uplynulo dlouhých šest let a zdá se, že jejich vztah je pevnější než kdy dříve.

"Když jsem Lucii poznal, uchvátila mě její smyslnost, vtip, laskavost. Důležité pro mě také bylo, že jsem si s ní měl a mám pořád o čem povídat. Myslím, že dnes už jsme sehraní. Ono ve vztahu je důležité také to, že máme k sobě respekt a úctu," řekl pro ŽivotvČesku.cz vyhlášený saxofonista s tím, že za dobu, co jsou s Lucií spolu, ustáli už mnohé.

Sama Lucie se o Felixovi před časem vyjádřila, že i když je mezi nimi celkem velký věkový rozdíl, Felix je ve vynikající fyzické kondici a v mnohém předčí mladší muže. Rozhodně si na něm cenní jeho životních zkušeností a způsobu, jak se umí k ženě chovat.

V minulosti hudebník tvořil manželskou dvojici s herečkou Dagmar Patrasovou (64), ale city a porozumění po letech vyprchalo a šli od sebe. Společně vychovali dceru Annu a syna Felixe. I když dnes oba žijí jiné životy, kromě dětí si nechali formálně status manželství.

Anketa populární hudby Český slavík se vrátila po čtyřech letech. Slavnostní ceremoniál se...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu