Slova o dokonalosti: Felix Slováček upřesnil, proč začal vztah s mladší výtvarnicí Lucií

Felix má s Lucií 6 let partnerský vztah.
Felix má s Lucií 6 let partnerský vztah.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 8. 2020

Má o čtyřicet let mladší partnerku, se kterou 6 let tvoří stabilní pár. I když jejich lásce zlí jazykové předvídali jen krátkou životnost, Felix Slováček (77) a výtvarnice Lucie Gelemová (37) jejich věštby pokořili. Slavný hudebník pro ŽivotvČesku.cz prozradil, čím ho Lucie okouzlila.

Když spolu začali tvořit pár, nikdo nechtěl uvěřit, že by v tom mohla být láska. Jenže uplynulo dlouhých šest let a zdá se, že jejich vztah je pevnější než kdy dříve.

"Když jsem Lucii poznal, uchvátila mě její smyslnost, vtip, laskavost. Důležité pro mě také bylo, že jsem si s ní měl a mám pořád o čem povídat. Myslím, že dnes už jsme sehraní. Ono ve vztahu je důležité také to, že máme k sobě respekt a úctu," řekl pro ŽivotvČesku.cz vyhlášený saxofonista s tím, že za dobu, co jsou s Lucií spolu, ustáli už mnohé.

Sama Lucie se o Felixovi před časem vyjádřila, že i když je mezi nimi celkem velký věkový rozdíl, Felix je ve vynikající fyzické kondici a v mnohém předčí mladší muže. Rozhodně si na něm cenní jeho životních zkušeností a způsobu, jak se umí k ženě chovat.

V minulosti hudebník tvořil manželskou dvojici s herečkou Dagmar Patrasovou (64), ale city a porozumění po letech vyprchalo a šli od sebe. Společně vychovali dceru Annu a syna Felixe. I když dnes oba žijí jiné životy, kromě dětí si nechali formálně status manželství.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.