Slova o nevěře a nákaze. Karlos Vémola oznámil rozchod s matkou jeho dcery Lelou Ceterovou

Lela a Karlos už netvoří pár.
Lela a Karlos už netvoří pár.
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 8. 2020

To, o čem se již pár týdnů spekulovalo, potvrdil zápasník MMA Karlos Vémola. V noci ze soboty na neděli oznámil rozchod s matkou své dcery Lelou Ceterovou. Odmítl, že by za krachem vztahu byly jeho nevěry. Naopak Ceterová si stojí za tím, že společná dcera přišla o tatínka kvůli jeho záletům.

Vše začalo před více než měsícem, kdy Ceterová na jeho Instagramu předvedla svůj hněv. „„A ty dvě ku*vy, co s tebou letěly, vás fotí? Proč si s nimi foto nedáš? Nehraj to na Instagramu na rodinu. Hodně lidí ví, že zrovna ty anděl nejsi a mně už došla trpělivost. Lhaní už bylo dost!“ napsala pod fotografii, kde byl zápasník na výletě ve francouzském Saint-Tropez. 

Následně se Vémola vrátil domů a natáčel videa o šťastné rodince. Jenže tahle hra už nešla dohrát do dobrého konce...

Jen naši blízcí ví, jak to mezi námi opravdu bylo a já se k našemu rozchodu dál nebudu nikomu vyjadřovat.. Na rozdíl od partnerky já na matku své dcery žádnou špínu zveřejňovat nikdy nebudu, o údajných nevěrách apod. Všechno jednou bohužel končí, byla to vše moje vina, i když jsme v tom byli 2. Od teď se budu jen soustředit na Lili, zápasnickou kariéru a ať jsme s Lelou Ceterovou co nejrozumnější rodiče..,“ uvedl v noci Vémola.

Na Instagramu poskytla vysvětlení i Vémola aktuálně bývalá partnerka, která si naopak stojí za tím, že konec vztahu odstartovala Vémola nevěra.

Zklamala mě Karlosova nevěra, přetrvávala mezi námi krize, proto jsem odcestovala do Bratislavy, kde jsem si připravila potřebné záležitosti na stěhování. Stěhováním zabránil covid, ze kterého se musíme vyléčit, a potom odjíždíme,“ upřesnila Ceterová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.