Slova o vaně a prádélku. Nevěsta z reality show Štěpánka připravila pro svého Pavla romantický večer

Štěpánka Hadenové
Štěpánka Hadenové
Foto: Archiv Štěpánky Hadenové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 2. 2021

Jsou jediným párem, který spolu zůstal i po skončení televizní svatební reality show. A budou spolu slavit i svátek všech zamilovaných. Štěpánku Hadenovou (31) a Pavla Dleska (38) čeká na Valentýna romantický večer. "Doma si uděláme večeři a pak si dáme vanu plnou pěny," prozradila pro ŽivotvČesku.cz sympatická televizní nevěsta.

Potetovaná Štěpánka Hadenová a věčně dobře naladěný šprýmař Pavel Dlesk zaujali diváky svatební reality show svou spontánností i neotřelým způsobem života. Diváci jim přáli, aby spolu zůstali i po konci natáčení, což se sympatickému páru povedlo. Oba se také těší na to, že spolu oslaví prvního Valentýna.

"Doma si uděláme dobrou večeři a pak si dáme vanu plnou pěny. A nakonec si vezmu svůdné prádélko... Pro nás Valentýn není o nějakých darech, je to o tom, že můžeme být spolu," popsala Štěpánka Hadenová pro ŽivotvČesku.cz, jak svátek všech zamilovaných vnímá.

Již dříve televizní nevěsta přiznala, že nevylučuje ani společného potomka. Vše ale má svůj čas a vše musí mít nějaký systém. "Děti miluji, ale zatím nebudou. Děti chci až po svatbě. Zatím je na takové úvahy přeci jen brzy," uvedla již dříve Štěpánka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.