Slunečná se pomalu loučí. Takhle vypadá slavný statek. Něco hezkého končí, něco nového začíná, říká Tereza Brodská

Herečka Tereza Brodská
Herečka Tereza Brodská
Foto: Profimedia
Pavel Vičar | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 9. 2021

Seriálový hit druhé nejsledovanější komerční stanice pomalu spěje do finále. Slunečná se sice bude ještě vysílat několik měsíců a na diváky tak čekají další zajímavé zápletky a osudy jednotlivých postav, natáčení nových dílů však pomalu, ale jistě končí. "Teď opravdu nepřeháním, ale pro mě osobně to byly dva roky nejkrásnější práce, kterou jsem vůbec kdy zažila," řekla pro ŽivotvČesku.cz herečka Tereza Brodská (53), která v seriálu ztvárňuje postavu Jany Kratinové.

Velký podíl na tom, že se herečka cítila při natáčení tak dobře, mají zejména kolegové, s nimiž se potkávala na place. "V seriálu byli obsazeni lidé, se kterými jsme si strašně dobře rozuměli a tím nemyslím jen nás šest holek, ale i pánskou část. Byla to obrovská radost s nimi všemi točit. Tady se opravdu podařilo, že se sešla výborná parta lidí, a to nejen herců, ale i celého štábu. Já se opravdu každý den těšila do ateliéru, a to i když mi budík zvonil ve čtyři nebo v pět ráno. Za dva roky práce nevznikl na place žádný konflikt, ani nebylo nikdy žádné dusno," přiblížila zákulisí seriálu ze svého pohledu herečka Tereza Brodská pro ŽivotvČesku.cz.

Díky natáčení se herečka potkala před kamerou s lidmi, které má ráda, ať už šlo o Danu Batulkovou (63), Janu Strykovou (42), Martinu Preissovou (45) nebo Reginu Řandovou (53), Evu Decastelo (42) a Pavlu Tomicovou (59). "Všechny jsou úžasné. Máme v plánu se setkávat i dál v životě. Už jsme si psaly i do společné skupiny, kterou máme. Tam jsme se shodly, že si chybíme. Je to prostě hrozně hezké a já jsem za to neskutečně vděčná,“ prozradila herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Aktuálně má Tereza Brodská před sebou pár dnů volna a pak začne natáčet další dva seriály. "Něco hezkého končí, něco nového začíná. Společně při práci už se asi všichni nepotkáme, ale uvidíme, co přinese čas. Já na tohle natáčení budu vždy ráda vzpomínat,“ dodala pro ŽivotvČesku.cz oblíbená dnes už převážně seriálová herečka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.