Smutné Velikonoce Heleny Vondráčkové. Manžel vysvětlil, proč se na ně letos netěší

Helena Vondráčková a Martin Michal
Helena Vondráčková a Martin Michal
Foto: nextfoto.cz

Velikonoce už se kvapem blíží, zřejmě jen málokdo se na ně ale připravuje tak, jako v letech předchozích. Fenomenální zpěvačka Helena Vondráčková (73) a její manžel Martin Michal (61) je budou trávit doma, ale počítají s tím, že budou jiné, než bývalo zvykem. "V podstatě se na ně netěšíme, je to jinak než vždycky," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Martin Michal.

Ulice plné koledníků, malovaná vajíčka, pomlázky a pořádné výslužky. Takové jsou Velikonoce, které lidé v Česku dosud prožívali, v letošním roce je to ale jiné a kvůli pandemii by měl být fyzický kontakt omezený na minimum.

Pro mnohé budou Velikonoce smutné a jinak to není ani u legendární pěvkyně Heleny Vondráčkové. "Letos budeme trávit Velikonoce doma. V podstatě se na ně netěšíme, je to jinak než vždycky, k nám chodily děti na koledu a tak. To teď nepřipadá do úvahy, takže je nám z toho spíš smutno," popsal pocity ze svátků za času koronaviru zpěvaččin manžel Martin Michal pro ŽivotvČesku.cz.

Helena Vondráčková byla na začátku března očkována první dávkou vakcíny proti covidu-19. "Druhou dávku dostane 26. května. Po první dávce byla naprosto v pořádku, žádné příznaky," dodal ŽivotvČesku.cz pro Martin Michal, jak se jeho slavná manželka po očkování cítila.

Zpěvačka Helena Vondráčková (73) je čerstvou držitelkou prestižního ocenění Mistr zábavníh...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.