Smutné Velikonoce Heleny Vondráčkové. Manžel vysvětlil, proč se na ně letos netěší

Helena Vondráčková a Martin Michal
Helena Vondráčková a Martin Michal
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 3. 2021

Velikonoce už se kvapem blíží, zřejmě jen málokdo se na ně ale připravuje tak, jako v letech předchozích. Fenomenální zpěvačka Helena Vondráčková (73) a její manžel Martin Michal (61) je budou trávit doma, ale počítají s tím, že budou jiné, než bývalo zvykem. "V podstatě se na ně netěšíme, je to jinak než vždycky," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Martin Michal.

Ulice plné koledníků, malovaná vajíčka, pomlázky a pořádné výslužky. Takové jsou Velikonoce, které lidé v Česku dosud prožívali, v letošním roce je to ale jiné a kvůli pandemii by měl být fyzický kontakt omezený na minimum.

Pro mnohé budou Velikonoce smutné a jinak to není ani u legendární pěvkyně Heleny Vondráčkové. "Letos budeme trávit Velikonoce doma. V podstatě se na ně netěšíme, je to jinak než vždycky, k nám chodily děti na koledu a tak. To teď nepřipadá do úvahy, takže je nám z toho spíš smutno," popsal pocity ze svátků za času koronaviru zpěvaččin manžel Martin Michal pro ŽivotvČesku.cz.

Helena Vondráčková byla na začátku března očkována první dávkou vakcíny proti covidu-19. "Druhou dávku dostane 26. května. Po první dávce byla naprosto v pořádku, žádné příznaky," dodal ŽivotvČesku.cz pro Martin Michal, jak se jeho slavná manželka po očkování cítila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.