Reklama:

Snímek z ložnice focený mobilem. Lela Vémola na 8 let staré fotce vypadala bez zvětšených rtů jako smyslná šelma

Lela Vémola
Lela Vémola
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 7. 2024

Lela Vémola, manželka bijce Karlose Vémoly, se dostala do povědomí v České republice až v roce 2018, kdy začala se známým MMA zápasníkem tvořit pár. Plastikami vylepšená Lela od té doby ještě několik operací podstoupila. Už v roce 2016 se ale chlubila zvětšeným poprsím, které si nechala udělat už jako náctiletá dívka. Díky svým proporcím se dostala i do pánského časopisu a stala se tak slovenskou playmate. Snímek starý 8 let dokazuje, že na chuť velkým a plným rtům přišla až později. Před dvěma lety, když Lela podstoupila operaci nosu v Teheránu, jí skrze ŽivotvČesku.cz popřála brzké uzdravení česká Barbie Gabriela Jiráčková.

Reklama:

Lela Vémola je známá milovnice estetických zákroků. Za několik let podstoupila spoustu zákroků a reoperací. Před dvěma lety podstoupila velkou plastickou operaci nosu v íránském Teheránu, což vyvolalo značné kontroverze kvůli politickému režimu v zemi, kam za estetickou medicínou vycestovala.

Reklama:

Vše dobré jí tehdy popřála skrze redakci ŽivotvČesku.cz první česká Barbie Gabriela Jiráčková. "Lela je milá a krásná žena, moc na ni myslím, aby byla v pořádku, aby se operace zdařila dle očekávání," sdělila pro ŽivotvČesku.cz.

Operace tehdy dopadla na výbornou a Lela byla z nového nosu nadšená. Kromě rhinoplastiky podstupuje blondýnka i pravidelné zvětšování rtů, na které je také velmi pyšná. Snímek starý osm let, který influencerka sdílela na sociální síti v roce 2016, ukazuje, jak vypadala předtím, než si nechala své rty zvětšit do dnešní podoby.

Na snímku vypadá jako smyslná šelma. V komentářích pak Lela píše, že ji kdosi fotil v ložnici na mobilní telefon. Na retro snímku už má někdejší playmate zvětšené poprsí, ve tváři ale ještě převládá přirozenost.

O tom, jak Lela Vémola vypadala před 18 lety, jsme psali v předchozím článku. V leopardích šatech byla oproti dnešku k nepoznání.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: