Snímky z holčičí svatby Sanny z VyVolených. Zhubla 100 kilogramů. O víkendu si v bílých šatech vzala svou partnerku

Sandra (vpravo) se svou životní partnerkou
Sandra (vpravo) se svou životní partnerkou
Foto: Se svolením Sandry Bartošové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 8. 2021

Mnozí mají v živé paměti Sandru Bartošovou alias Sanny z reality show VyVolení. V době, kdy se objevila v soutěži, vážila 210 kilogramů. Za uplynulé roky ale výrazně zhubla. Teď má o 100 kilogramů méně a o víkendu uzavřela registrované partnerství se svou osudovou ženou. "Byl to náš velký den," řekla pro ŽivotvČesku.cz sympatická účastnice šmírovací soutěže a redakci poskytla několik snímků, na kterých jí to s její »vyvolenou« v bílých šatech velmi sluší.

V době, kdy Sandra byla soutěžící ve VyVolených, vážila 210 kilogramů. Kvůli svým rozměrům byla takřka nepřehlédnutelná. Jenže s koncem soutěže se rozhodla změnit svůj život. Podařilo se jí díky medicíně a zdravému stravování zhubnout okolo 100 kilogramů. Následně si našla partnerku, se kterou si chtěly říct své »Ano«. První pokus ale nevyšel, protože došlo na rozchod.

Sandra si o něco později našla novou ženu, se kterou teď uzavřela registrované partnerství. "Našla jsem v životě člověka, který je do nepohody a božský. Svatbu - registrované partnerství - jsme si užily," řekla pro ŽivotvČesku.cz šťastná Sandra Bartošová.

Ze snímků, které někdejší účastnice reality show poskytla redakci, je patrné, že svůj velký den si užila. Obě ženy se oblékly do bílých šatů a nesměla chybět květina. "Moc jsme se na náš velký den těšily a užily jsme si ho," dodala pro ŽivotvČesku.cz sympatická účastnice VyVolených, která pracuje jako sanitářka na klinice Psychiatrické léčebny v pražských Bohnicích.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.