Sotva se rozešla s Prachařem, vábí jiné na svůj hrudník. Tohle tělo topmodelky Dvořákové je k mání

Bez Prachaře se neboji ukázat hodně.
Bez Prachaře se neboji ukázat hodně.
Foto: Archiv Denisa Dvořáková
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 7. 2020

V době, kdy její tělo patřilo Jakubu Prachařovi, její Instagram nezažil větší nudu... Tolik cudnosti snad nebylo k vidění ani ve filmech s islámskou tématikou. Jenže teď se vše změnilo. Je volná. A topmodelka Denisa Dvořáková rozhodně nechce být sama dlouho. Alespoň o tom se dá smýšlet při pohledu na její aktuální stav Instagramu, který teď připomíná spíše pánský časopis pro hodně neukojené samce.

Pohledné modelce se buď vzbouřily hormony, nebo jí samota přiměla k tomu, co jí doposud bylo vzdálené.

V době, kdy randila s hercem Jakubem Prachařem, její snímky byly tolik korektní, až to nebylo hezké. Z rozchodu se patrně rychle vzpamatovala, otřela kapesníkem slzy a vyrazila do Itálie. A tam se rozhodně coby vyhledávaná modelka nenudí.

Jen hrudník a hrudník

Denisa během jednoho týdne nafotila plejádu snímků, na nichž ukazuje odhalený hrudník, zahalený hrudník, hlavně hrudník... Vypadá to, jako by vzkazovala seriozním mužům se zájmem o její city, že její tělo je momentálně volné.

Jisté je jedno. Při pohledu na její božské křivky každého musí napadnout, že Denisa se bez Prachaře určitě obejde. A sama rozhodně dlouho nebude.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.