Reklama:

Soukup je mnou posedlý. Když jsem mu řekla o rozchodu s Dopitou, přišel s pugétem, tvrdí Agáta

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 4. 2024

Za válkou o dítě nestojí podle Agáty jen zhrzené mužské ego, ale to, že její bývalý partner a otec dcery Rozárky ji stále miluje a je její osobou přímo posedlý. Influencerka to řekla ve svém podcastu, kde přiznala, že na Jaromíra Soukupa vymyslela lest. Poloviční vlastník TV Barrandov si totiž nepřál, aby Agáta odletěla s jejich dcerou na dovolenou v Albánii. Prý kvůli malému chlorovanému bazénu v hotelu a blízkosti dálnice. Zoufalá podnikatelka si prý proto, aby jí dovolil odletět s dcerou k moři, vymyslela historku o tom, že se rozešla s manželem Mirkem Dopitou. Na to konto prý Soukup otočil a choval se jako mílius. O současném vysokém počtu nemanželských dětí promluvil pro ŽivotvČesku.cz odborník na partnerské vztahy Jeroným Klimeš.

Reklama:

Agáta Hanychová údajně pořádně zamotala hlavu svému expartnerovi Jaromíru Soukupovi poté, co mu oznámila, že se rozešla s manželem Mirkem Dopitou. Nestandardní jednání odůvodnila v podcastu tím, že chtěla od Soukupa souhlas k tomu, aby mohla odletět s dětmi k moři.

Reklama:

"Já jsem mu řekla, že jsem se rozešla s Mirkem, protože jsem myslela, že mi ten souhlas dá, jelikož největší problém Jaromíra Soukupa jen ten, že stále miluje Agátu Hanychovou. Když jsem mu řekla, že nejsem s Mirkem, přivezl pugét růží, přestal mi vykat, začal mi psát zprávy, jak se má Rózka... Takže jediné, o co mu jde, je, abych se rozešla s Mirkem a vrátila se k němu. Já se k tobě nikdy nevrátím, nikdy," důrazně řekla Agáta, která dodala, že Soukup je její osobou posedlý.

Influencerka už dříve několikrát uvedla, že jedním z důvodů, proč už nechce s mediálním magnátem žít, je to, že se ho její děti bojí. "Moje děti by se utrápily, a proto se nikdy k němu nevrátím," zopakovala bývalá modelka, která přiznala, že na tom není psychicky vůbec dobře.

I kdyby Jaromír Soukup dal Agátě souhlas, na dovolenou by stejně pravděpodobně neodletěla, jelikož už v úterý dcera Rozárka onemocněla a leží doma s virózou. Agáta, jež se skoro po roce chtěla dostat s dětmi k moři, se také těšila, že v Albánii oslaví své nedělní narozeniny. Jak to tak vypadá, devětatřicáté narozeniny oslaví doma na zahradě. Má ale jistotu, že bude mít u sebe svou nejmladší dcerku. Dohodu, na kterou Soukupovi přistoupila, totiž prý zrušila, takže mediální magnát bude moci svou Rózku vídat zase jen dvakrát týdně na osm hodin, jak určil soud.

Agáta a Jaromír se po svém rozchodu zapsali do černých statistik, které ukazují na vysoký počet rozpadlých rodin s malými dětmi. Toto téma pro ŽivotvČesku.cz okomentoval odborník na mezilidské vztahy a rodinu Jeroným Klimeš. 

"Počty rozvodů jsou dnes špatným ukazatelem stability vztahů, protože lidé dnes manželství moc neuzavírají, takže kolem poloviny dětí je nemanželských. Obecně si myslím, že více než polovině dětí se rozpadne rodina –⁠⁠⁠⁠⁠ bez ohledu na to, zda jejich rodiče jsou či nejsou manželé. Bohužel k tomu nejsou přesnější čísla," uvedl psycholog s tím, že v dnešní době je spíše nadstandardem, když se rodinu s dětmi podaří udržet.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: