Reklama:

Splnil se mu sen. Z kuchyně do televizního studia. Roman Staša bude pravidelně vařit v přímém přenosu

Vítěz soutěže pro amatérské kuchaře Roman Staša
Vítěz soutěže pro amatérské kuchaře Roman Staša
Foto: Se svolením Romana Staši
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 1. 2021

Přál si spolupracovat dále s nejsledovanější televizní stanicí, a to se mu podařilo. Vítěz kulinářské show pro amatérské kuchaře Roman Staša (32) se nově stane posilou ranního pořadu Snídaně s Novou. A jeho kuchařské umění diváci uvidí už od února každý pátek. "Hodně by mě potěšilo, kdyby si mě Nova nějak nechala v rámci nějakého pořadu," řekl pro ŽivotvČesku.cz před dvěma týdny Roman, kterému se nakonec jeho malý sen splnil.

Reklama:

Kromě ukázek vaření se diváci od nadaného kuchaře dozvědí cenné kulinářské rady. "Opravdu se moc těším. Bude to adrenalin a výzva vařit v přímém přenosu. Zároveň doufám, že nebudu vařit sám a při sledování Snídaně s Novou se ke mně přidají také divačky a diváci," uvedl nadšeně Roman Staša.

Reklama:

"Spojení Romana Staši se Snídaní s Novou je logickým krokem. Chceme pro diváky to nejlepší, a to MasterChef Roman představuje. Snídaně s Novou je dlouhodobě nejoblíbenějším ranním pořadem v Česku. Stejně tak patřil Roman k nejoblíbenějším soutěžícím," komentoval angažmá vítěze soutěže amatérských kuchařů ředitel zpravodajství a publicistiky televize Nova Kamil Houska.

"Po vítězství v MasterChefovi jsem si chvíli odpočinul a přemýšlel, kam se moje vaření bude ubírat dál. Když přišla nabídka z televize Nova, nebylo o čem přemýšlet," dodal stále usměvavý Roman Staša.

Pro ŽivotvČesku.cz na začátku ledna bývalý juniorský hokejový reprezentant uvedl, že by si přál moderovat nějaký pořad. Případně se na něm podílet.

"Zkusil jsem si na Silvestra moderovat sportovní události, což mi moc nešlo, ale líbilo se mi to a určitě na sobě zapracuji. A hodně by mě potěšilo, kdyby si mě Nova nějak nechala v rámci nějakého pořadu, nebo bych s ní mohl spolupracovat, tak to si myslím, že by mě moc bavilo," svěřil své tužby pro ŽivotvČesku.cz Roman Staša, který stál v roli moderátora před kamerou úplně poprvé. I když je pravdou, že pár chyb se v jeho projevu našlo, pro řadu diváků byl lidově řečeno »koukatelný«.

Roman Staša se ve Snídani s Novou poprvé představí v pátek 5. února. Pořad plný aktuálních informací i zábavy začíná každý všední den v 5 hodin a 55 minut ráno.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: