Stala se z ní zcela jiná žena. Manželka Bohuše Matuše nafotila profi snímky. Zaplatila za ně 1000 korun, říká zpěvák

Zpěvák Bohuš Matuš a manželkou Lucií
Zpěvák Bohuš Matuš a manželkou Lucií
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 9. 2021

Manželka Bohuše Matuše (48) si splnila svůj malý sen. Nafotila sérii snímků, na nichž jí to velmi sluší. "Lucinku oslovily nějaké dvě holky na sociální síti a tak do focení šla," prozradil pro ŽivotvČesku.cz zpěvák s tím, že je na svou osudovou ženu pyšný a výsledek focení se mu moc líbí.

Kdyby nebyla maminkou téměř desetiměsíční dcery Natálky, dost možná by se zkusila stát modelkou. Lucie Matušová se postavila před objektiv fotoaparátu a vyzkoušela si profesionální focení.

"Lucka za to zaplatila 1000 korun. Před focením byla nalíčena a výsledek je povedený. Mně osobně se to velmi líbí," řekl pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš s tím, že jeho manželku oslovily dvě dívky na sociální síti, zda si nechce focení vyzkoušet.

Aktuálně má zpěvák se svou manželkou a dcerou za sebou stěhování, kdy se z paneláku přesunuli do pronajatého rodinného domu. Bohuš Matuš se netají tím, že by se jako rodina chtěli rozrůst. Zamilovaný pár však na nic netlačí a nechává věcem volný průběh.

"Koupili jsme druhou postýlku, protože Natynka hodně vyrostla. Ale druhému dítěti se samozřejmě nebráníme, nicméně zatím není na cestě. Co se týká samotného bydlení, tak ještě hodně dovybavujeme novým nábytkem, protože si chceme udělat útulný domov podle našich představ. Je to pro nás tak trochu nový začátek. Natynce jsme právě taky vybavili pokoj novou postýlkou, protože v té předchozí se už nemohla dobře otočit a pořídili jsme také skříně. Ale pořád se vlastně vybalujeme," řekl Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz s tím, že by si jako druhého potomka přál chlapečka. Jméno by dostal po něm - tedy Bohumil.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.