Reklama:

StarDance má za sebou první vyřazování. Jive zlomil vaz Pavlu Trávníčkovi a Veronice Lálové, v soutěži skončili

Veronika Lálová a Pavel Trávníček
Veronika Lálová a Pavel Trávníček
Foto: Se svolením ČT
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 10. 2021

Jedenáctá řada taneční show StarDance svým v pořadí druhým dílem roztančila nejen diváky v sále, ale také u televizních obrazovek. O hudbu, na kterou deset tanečních párů bojovalo o postup, se postaraly skladby fenomenálního umělce Jiřího Suchého (90). Minulou sobotu se hvězdné dvojice nemusely bát vyřazování, tentokrát už musela první dvojice soutěž opustit. A do dalšího přímého přenosu se nepodívá dvojice Veronika Lálová a Pavel Trávníček (70), jejichž provedení tance jive bylo nejslabší.

Reklama:

Porota ve složení Zdeněk Chlopčík (64), Richard Genzer (54), Jan Tománek (43) a Tatiana Drexler (58) byla oproti minulé sobotě, kdy šlo spíše o rozehřívací úvodní díl a známkovalo se benevolentněji, nekompromisní. Velmi bedlivě sledovala, jak se taneční dvojice dokáží popasovat s quickstepem, jivem a slowfoxem.

Příznivci taneční show si přišli na své. Některé dvojice na svých výkonech ještě více zapracovaly a na tanečním parketu přímo zářily. V zahajovacím kole se totiž tančila samba, cha-cha a valčík a nejvyšší známky získali krasobruslař Tomáš Verner (35) s Kristýnou Coufalovou (35) za skutečně živelnou sambu a herec Jan Cina (33), který to na tanec cha-cha po boku Adriany Maškové pořádně rozpálil. Oba páry patří k velkým favoritům soutěže a ve druhém kole to na parketu náležitě předvedly.

Reklama:

Jan Cina se svou taneční partnerkou porotu potěšili vydařeným slowfoxem na skladbu Motýl. Jinak tomu nebylo ani u výkonu Tomáše Vernera a Kristýny Coufalové. Zatančili totiž naprosto energický quickstep. "Líbilo se mi to. Musím říct, že jste byli celou dobu v kontaktu. Pár kroků ale mělo být méně odskákaných a více odtancovaných," hodnotila porotkyně Tatiana Drechslerová.

První kolo se moc nevydařilo herci Zdeňku Godlovi (46), který si ale tentokrát spravil chuť. S tanečnicí Terezou Pruckovou celý týden poctivě trénovali a porotu i diváky oslnili krásným slowfoxem na píseň Mississippi z repertoáru dua Suchý & Šlitr. "Vy jste zpět ve hře, vy jste opravdu překvapil," okomentoval vystoupení porotce Jan Tománek.

Nekompromisní porota dále ocenila vystoupení Simony Babčákové (48) a Martina Prágra, kteří diváky rozvlnili jivem na píseň Honky Tonky Blues. Zdařilý quickstep na píseň Šišlala předvedli zpěvák Mirai Navrátil (29) a Lenka Nora Návorková.

Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková a Michal Necpál propluli tanečním parketem na píseň Kapitáne, kam s tou lodí. Do třetího kola se protančila Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík, když na parketě předvedli jive na píseň Marnivá sestřenice. Porotě se líbil i quickstep zpěvačky Terezy Černochové (38) a Dominika Vodičky na píseň Babetta.

Se soutěží se musel rozloučit zmíněný Pavel Trávníček s taneční partnerkou Veronikou Lálovou. Podle porotce Zdeňka Chlopčíka se jejich jive neobešel bez chyb. "Chyby tam byly. Obdivuji ale, že šlo vidět, že do toho dáváte úplně všechno."

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: