StarDance opustil pár Tereza Mašková a Daniel Kecskeméti. Dvojnásobný vítěz soutěže Jan Onder přiblížil, co v aktuální části soutěže rozhoduje o vyřazení

Daniel Kecskeméti a Tereza Mašková
Daniel Kecskeméti a Tereza Mašková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 11. 2023

O vítězství v soutěži StarDance, když hvězdy tančí… usilovalo v sobotu večer už jen sedm párů. Nakonec se loučila dvojice Tereza Mašková a Daniel Kecskeméti. Pro ŽivotvČesku.cz nepravidelně poskytuje komentáře k aktuální řadě Mistr tance Jan Onder, který na dotaz poskytl vysvětlení, co v současnosti rozhoduje o tom, že některý z párů musí z kola ven, i když by to televizní divák nečekal. "Únava," zdůraznil.

V rámci pátého soutěžního večera účastníci populární soutěže předvedli sambu, valčík a cha-chu. Klasicky je hodnotila porota, a to složená z Tatiany Drexlerové, Zdeňka Chlopčíka a Richarda Genzera. A ani tentokrát to neměla jednoduché. O to více, že tentokrát se tančilo na celou škálu skladeb - lépe řečeno - písní z celého světa zpívaných v méně obvyklých jazycích.

Minulý týden se se soutěží loučil pár Dominika Rošková a Richard Krajčo - zpěvák pro ŽivotvČesku.cz ke svému vyřazení pro ŽivotvČesku.cz poskytl poměrně obsáhlý a zajímavý rozhovor. V něm promluvil o tom, že nejen on, ale i celá jeho rodina v Dominice získala blízkou kamarádku.

Tentokrát se loučil pár Tereza Mašková a Daniel Kecskeméti. Mistr tance Jan Onder pro ŽivotvČesku.cz přiblížil, co v současnosti rozhoduje o tom, že některý pár se musí rozloučit, a to i přes skutečnost, že do toho dal všechno. Sama zpěvačka ke svému vyřazení uvedla: "Jsem šťastná, ale mrzí mě to. Pro mě pocit štěstí je ten, že jsem si poslední tanec doopravdy užila."

"Myslím si, že hodnocení kvality platí od začátku vyřazovacích kol. Ale pokud se bavíme o pátém kole, tak tam se na soutěžících, potažmo jejich výkonech, nějaká míra únavy podepisuje. Berme to z toho pohledu, že netrénovaní soutěžící z řad osobností procházejí skutečně drilem, který je náročný. Takže vždy někdo musí vypadnout, stačí nepatrné chybky, které porota nepřehlédne, a body jdou dolů," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jan Onder, který není jen dvojnásobným vítězem StarDance, ale zejména u veřejnosti velmi vyhledávaným tanečním lektorem.

Kdo bude v 6. kole StarDance:

Eva Adamczyková a Jakub Mazůch, Darija Pavlovičová a Dominik Vodička, Marek Adamczyk a Lenka Nora Návorková, Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková, Iva Kubelková, Martin Prágr, Josef Maršálek a Adriana Mašková.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.