Reklama:

StarDance opustila Andrea Sestini Hlaváčková a Jakub Necpál. Epidemie opět úřadovala, svými drápy sáhla mezi porotce

Andrea Sestini Hlaváčková se svým tanečním partnerem
Andrea Sestini Hlaváčková se svým tanečním partnerem
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 11. 2021

Už jen šest párů - přesně to si museli říct televizní diváci a fanoušci oblíbené taneční show StarDance, která v sobotu pokračovala i přes covidové komplikace šestým dílem. A tentokrát se musely popasovat nejen se třemi soutěžními tanci – samba, waltz a slowfox, ale staly se součástí dvou tanečních týmů a souboj byl na tanec charleston. A jak pravidla soutěže stanovují, i tentokrát se rozloučil jeden z tanečních párů. Do sedmého dílu se nepodívá Andrea Sestini Hlaváčková (35) a Jakub Necpál, který zaskakoval za svého bratra Michala. Ten se ze zdravotních důvodů nemohl večera účastnit.

Reklama:

O posledním tanečním večeru dostalo už jen šest tanečních párů možnost podívat se do dalšího kola. Jejich fantazii a nápadům se v předepsaných tancích meze nekladly. A opět šlo o krásná vystoupení, která byla podpořena elegantními kostýmy a živou hudbou.

Marek Eben v závěru dílu ocenil náhradníka za nemocného porotce Zdeňka Chlopčíka (64). "Než se to rozběhne, tak bych chtěl poděkovat Václavu Kunešovi, že tak obětavě a kvalitně zaskočil," řekl krátce před oznámením výsledků s pozdravem směřovaném nemocnému porotci. Epidemie totiž i tentokrát zasáhla do obsazení pořadu.

Reklama:

Objevilo se několik nepodložených informací, které odmítl kdokoliv redakci ŽivotvČesku.cz potvrdit, že oblíbený porotce měl pozitivní PCR test. "Dnešní večer bude bez Zdeňka Chlopčíka. V porotě ho ale nahradí Václav Kuneš. Nezúčastní se ze zdravotních důvodů. Okolnosti, tedy ani otázky ohledně PCR testu mi okolnosti nepřísluší komentovat," řekla pro ŽivotvČesku.cz před přímým přenosem mluvčí televize Karolína Blinková.

Redakce krátce před vysíláním získala ještě vyjádření Václava Kuneše, který působil jako porotce už v deváté řadě v roce 2018. "Jsem rád, že v této zběsilé situaci mohu zaskočit a pomoci. Se StarDance spolupracuji pravidelně, tu práci mám rád. Z choreografa na porotce je to příjemná sobotní změna. Ale myslím, že z mé dnešní účasti budou benefitovat hlavně páry," uvedl pro ŽivotvČesku.cz a následně se ukázal v roli náhradního porotce jako skutečný profesionál. Bylo na něm zároveň vidět, že si roli náhradníka užívá, bylo co hodnotit.

Posledních šest párů předvedlo na tanečním parketě pořádnou show a některá vystoupení porota skvěle hodnotila. Jak to ale v soutěžích bývá, jeden pár musel z kola ven. Soutěž skončila pro Andreu Sestini Hlaváčkovou a Jakuba Necpála.

Do dalšího kola se tak podívájí Mirai Navrátil (29) a Lenka Nora Návorková, Tomáš Verner (35) a Kristýna Coufalová, Martina Viktorie Kopecká (35) a Marek Dědík, Tereza Černochová (38) a Dominik Vodička a také Jan Cina (33) s Adrianou Maškovou.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: