Mámy znovu na kurtu, po porodu tvarují postavu. Lucie Šafářová a Andrea Sestini Hlaváčková společně vyrazily oprášit rakety

Lucie Šafářová a Andrea Hlaváčková v roce 2017
Lucie Šafářová a Andrea Hlaváčková v roce 2017
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 7. 2022

Tenistka Lucie Šafářová (35) bez sportu zkrátka nevydrží, a to ani několik týdnů po porodu. Se sportovní kolegyní Andreou Sestini Hlaváčkovou (35), která rovněž nedávno ukončila kariéru z důvodu mateřských povinností, si proto vyrazily na kurt, kde provětraly nejen rakety, ale také děti, jak je vidět ve videu, které zveřejnily na sociální síti. "Baví mě sportovat s manželem i přáteli," sdělila Lucie Šafářová pro ŽivotvČesku.cz.

V květnu Lucie Šafářová (35) porodila své druhé dítě, syna Olivera, na kterého doma kromě tatínka Tomáše Plekance (39) čekala i starší sestra Leontýnka (2). Chlapec má ještě dva starší bratry, Matyáše (10) a Adama (6), které má Tomáš Plekanec z předchozího vztahu se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (42).

I když těhotenství dávalo tenistce docela zabrat, a to hlavně z důvodu silných nevolností, poměrně rychle se vrátila zpět do formy a neustále vymýšlí, jaký sport by mohla provozovat i na mateřské dovolené. Nyní si s tenistkou Andreou Sestini Hlaváčkovou, která téměř před dvěma lety porodila holčičku Isabelle, vyrazily na kurty. Jak jim to s raketou v ruce šlo, ukázaly ve videu na sociální síti Instagram.

"Lepší sparing těžko najdete. Děkuji za hru Lucii Šafářové, je jen pár týdnů po druhém porodu a pořád je lepší než já, je to stroj!" pochválila svou spoluhráčku Andrea Sestini Hlaváčková.

Luciina sparingpartnerka Andrea oficiálně ukončila kariéru teprve letos, protože se nechala slyšet, že by ještě ráda měla dalšího potomka. Stejně tak případné další miminko nevyloučila ani Lucie Šafářová. "Neplánujeme, ale zároveň se nebráníme, necháváme to na přírodě," přiznala před časem pro ŽivotvČesku.cz.

Pohledná maminka se už sportu nevěnuje profesionálně, i tak je stále důležitou součástí jejího života. "Mám pořád ráda různé sporty, jsem hodně aktivní člověk, ráda jsem v pohybu a cvičení mě baví neustále. Myslím si, že je to hodně o rutině a zvyku. Baví mě sportovat s manželem a přáteli, ale když není čas vyrazit s partou, tak si ráda zacvičím i sama doma," popsala Lucie Šafářová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.