Stárnutí je v modelingu znamení brzkého konce. Vráskám se bráním už léta, netají se Miranda Kerrová

Modelka Miranda Kerrová
Modelka Miranda Kerrová
Foto: Showpix.cz
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 2. 2021

Modelka Miranda Kerrová (37) je jednou z nejpopulárnějších a nejžádanějších topmodelek světa. Na přehlídkách chodila i pro značku Victoria’s Secret a byla takzvaným andílkem. Svému povolání se věnuje už dlouhodobě a brzy začala řešit i stárnutí, aby modelkou ještě dlouho být mohla.

Pro modelky je stárnutí velmi vážným tématem. Jako ženy, které se objevují v časopisech, reklamách a na přehlídkových molech, se snaží, aby se do nich zub času co možná nejdéle vůbec nezakousl. Miranda Kerrová není výjimkou.

Slavná kráska byla vůbec první australskou modelkou, o kterou známá značka Victoria’s Secret projevila zájem. Postavu na předvádění prádla má díky cvičení a zdravému jídelníčku stále, její hlavní starostí je proto pleť, kterou se snaží bránit před stárnutím.

Řešit stárnutí v 37 letech se zdá být zvláštní, ale Kerrová má jako modelka své důvody. "Nikdo nemládne a uvažovat nad ochranou své pleti by nemělo být tabu v jakémkoliv věku. V tom svém už řešení tohoto problému považuji za velmi důležité,“ řekla v rozhovoru pro Wmagazine.

Miranda dokonce založila i vlastní kosmetickou značku Kora Organics, aby svou pleť chránila přesně tak, jak sama chce. "Musím mít něco, co zabrání vráskám a suchosti. Jaká žena by nechtěla pružnou a pevnou pokožku. O tohle by se měl starat každý,“ myslí si známá modelka.

Do používání kosmetiky navezla Miranda Kerrová i svou rodinu, děti nevyjímaje. "S manželem používáme podobné produkty, děti mažeme krémy, svědčí jim to a není se zač stydět,“ doplnila nestárnoucí hvězda přehlídkových mol.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.