Starobylý rituál odhalí, zda patříte k sobě. Vezměte dvě svíce a sledujte vosk, říká vědma Helen Stanku

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 2. 2021

Uznávaná vědma a kartářka Helen Stanku ukazuje cestu mnoha lidem k tomu, jak najít štěstí. Nyní popsala jednoduchý magický test, jak zjistit, zda k sobě s vysněným partnerem či partnerkou patříte. "Vezměte dvě svíce - bílou a červenou. Na bílou napište své iniciály a na červenou iniciály vaší lásky," řekla pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku s tím, že hlavní roli bude hrát plamen a vosk.

Valentýnské věštění si můžete vyzkoušet i v jiné dny, ale dnes je pro vztahovou magii ideální den. Dnes je totiž Luna v Beranu a toto ohnivé znamení zapálí touhu a vášeň. Možná vás uhrane někdo, kdo byl doposud jenom vaším kamarádem nebo pozorným sousedem.

Návod, jak si připravit jednoduchý test lásky odtajnila známá vědma. "Ať už jste v páru, nebo vás ještě nikdo svojí láskou nespoutal, můžete se dozvědět, jaká bude vaše budoucnost. Vezměte dvě svíce - bílou a červenou. Na bílou napište své iniciály a na červenou iniciály vaší lásky. Pokud nemáte nikoho konkrétního, napište jen pan/í Ideální. Myšleno tak, že se bude ideálně hodit k vám, i když jste se třeba ještě nepotkali. Vezměte malou misku a do ní nalijte čistou vodu. V levé ruce držte bílou hořící svíci za vás a v pravé červenou za vašeho partnera. Spojte nad miskou oba plameny v jeden a dovolte ukápnout pár kapek vosku do vody. Spojily se k sobě? Potom k sobě patříte. Nechtějí se? Asi ještě budete hledat, nejste si souzeni. Má vosk na hladině vody nějaký tvar? Co symbolizuje? Kruh, nebo srdce, nebo je okolo spousta malých kapiček vosku a vy oba jste vystaveni i péči ostatních lidí? Pozorně se dívejte," popsala vědma pro ŽivotvČesku.cz, jak si udělat partnerský rituál.

A pokud jste smutní, cítíte se nemilování, odhození, nebo zmanipulování ve svém vztahu, mějte blízko sebe magické kameny. "Sluneční kámen, achát, růžový křišťál, onyx, nebo granát. Tyto kameny mají moc obnovení vaší aury ze smutné a šedé na jasnou slunečnou. Začnete přitahovat pohledy a sami ucítíte uvolnění od stresu, problémů a nemocí. Získáte chuť životu a k lásce. Díky těmto kamenům se stanete silnější a jistější než kdykoliv předtím. Jak si můžete přitáhnout lásku, když sami nesvítíte? Rozzařte se a vše půjde jako po másle," dodala Helen Stanku pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.