Starosti odpluly s romskou hudbou. Agáta pařila na oslavě dcery Mii, babička Veronika Žilková prozradila, co vnučce k 6. narozeninám daruje

Veronika Žilková a Agáta Hanychová
Veronika Žilková a Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 9. 2023

Dcera Agáty Hanychové a Jakuba Prachaře dnes slaví své 6. narozeniny. Maminka Agáta přichystala na zahradě svého domu oslavu ve stylu Barbie a nechyběla ani romská hudba v podání Miina oblíbeného zpěváka Jana Bendiga. Na narozeninách vnučky nemohla chybět ani Veronika Žilková, jež pro ŽivotvČesku.cz uvedla, čím Miu o víkendu překvapí.

Agáta Hanychová má zase důvod k radosti. Její dcera Mia slaví 6. narozeniny a jako pro každou maminku, tak i pro Agátu je důležité, aby si dcera oslavu především užila. Už od rána chystala influencerka na zahradě párty ve stylu Barbie. Nechyběl bar s občerstvením, spousta balónků ani živá muzika. O tu se postaral oblíbený Miin zpěvák Jan Bendig. Jak je z videa na Agátině Instagramu zřejmé, romská hudba všechny přítomné odzbrojila a tančili dospělí i děti.

Co má pro vnučku Miu přichystané Veronika Žilková, prozradila herečka pro redakci ŽivotvČesku.cz. "Mia má dnes šest let a bude i oslava s babičkou, v sobotu půjdeme na balet. A maminka opět není zvaná," uvedla s úsměvem na tváři pro ŽivotvČesku.cz Veronika Žilková, jež narážela na to, že den před oslavou vnučky strávila i příjemný den s vnukem Kryšpínem. Toho ještě k jeho nedávným 12. narozeninám pozvala na únikovou hru.

"Dnes jsou dárky pro děti mnohem dostupnější, než tomu bývalo za mého dětství. Jenže dárek může být i zážitek, a tak jsem vymyslela, že si Kryšpín může užít narozeniny jinak. Pozval si kamarády ze třídy a zahráli si únikovou hru. Moc se jim to líbilo," přiblížila pro ŽivotvČesku.cz herečka. Na otázku, proč nedorazila oslavit dvanácté narozeniny syna i Agáta, uvedla, že na akci nebyla pozvaná. "Byla to oslava Kryšpína od babičky, nebyla pozvaná," doplnila Veronika Žilková, která si týden ve znamení rodinných oslav náležitě užívá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.