"Starý hadry přešila": Ewa Farna skotačila na Majálesu v recyklovaných šatech z Českého lva

Ewa Farna
Ewa Farna
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 5. 2024

Zpěvačka Ewa Farna zazářila jako jedna z vystupujících na ostravském festivalu Majáles minulý víkend. Kromě kvality hlasu a odvedené show diváky ohromil zpěvaččin outfit. Dle slov Ewy se na něho po koncertě mnoho diváků dotazovalo. Brunetka oblékla fialový komplet složený ze zavinovací sukně a krátkého topu s dlouhými rukávy. Nyní umělkyně na Instagramu prozradila, že outfit si nechala ušít ze šatů, které vynesla v březnu na předávání cen Český lev. Zpěvaččin nápad lze s humornou nadsázkou přirovnat k filmové hlášce z komedie Slunce, seno a pár facek »starý hadry přešila«. Zrecyklovaný outfit Ewy Farne zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz módní stylista Kája Pavlíček.

Populární zpěvačka Ewa Farna ukázala, že jí není plýtvání věcmi lhostejné. Na studentský festival Majáles v Ostravě oblékla outfit, který jí návrhář se stylistkou přešili ze šatů, které vynesla na předávání filmových cen Český lev. Na slavnostním ceremoniálu v pražském Rudolfinu začátkem března se Ewa ukázala ve fialové netradiční róbě s rozparkem, který odhaloval celé stehno.

Ze šatů, které vzbudily pozornost, nyní umělkyně udělala další parádu právě na ostravském Majálesu. Na fialový komplet se prý hodně návštěvníci koncertu ptali, a tak česko-polská hudební hvězda takzvaně kápla božskou.

"Ptáte se pořád, odkud byl outfit z Majálesu. Vymysleli jsme s návrhářem a stylistkou šaty na předávání Českého lva... Šaty ale tolikrát nevynosím, tak se přešily na letní koncertní look, ať je hezky vynosím," napsala umělkyně ve svém »instastories«.

Recyklovaný fialový outfit Ewy Farne zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz módní stylista Kája Pavlíček. "Je velké plus, že nad tím oblečením přemýšlí a že jedny šaty nemá jen na jedno použití. Je fajn, že je přešila do uvolněnějšího festivalového stylu. Za mě se ta změna povedla, ty šaty jsou přepracované dobře a sluší jí. Mám jen trochu problém s těmi kozačkami, ale to byl asi záměr nějakého image a na venkovní typ koncertu se vlastně celkem hodí," zhodnotil přešité šaty zpěvačky stylista s tím, že vršek kompletu je velmi trendy.

"Teď je trend nebýt odhalený, což v tom stylu je, odhalenější břicho a krátká sukně se na tento typ venkovního koncertu ale hodí," uzavřel módní guru Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.