Stát se zbavuje krasavců na čtyřech kolech. Pořídit lehce můžete Škodu Superb za 40.000, Octavii za 5.000 a "fabku" skoro za hubičku

Stát se zbavuje parádních aut.
Stát se zbavuje parádních aut.
Foto: nabidkamajetku.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 6. 2020

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) spustil v roce přesně před dvěma lety (2018) první státní elektronický aukční systém. Prostřednictvím svých webových stránek se zbavuje nepotřebného majetku. Veřejnosti nabízí nábytek, elektroniku, umělecké předměty nebo nářadí. Ale také auta, která se dají pořídit skutečně za "levno".

Aukční portál ÚZSVM funguje na stránce www.nabidkamajetku.cz. A od té doby ho využila už řada lidí, která tam našla vysněnou nemovitost či si vydražila mobilní telefon, počítač a dokonce i zvíře.

Mnoho lidí ale těší nabídka vozů, která rozhodně nejsou nová, ale za velmi příznivou cenu. Třeba Škodu SuperB můžete mít za 37 400 korun. Marné nejsou ano Škody Fabie, které se pohybují rovněž okolo 40 tisíc korun.

Pokud aktuálně sháníte vůz, který vám může dobře sloužit a nevadí vám, že není zcela nový, ještě než půjdete do bazaru, podívejte se, jaké krasavce můžete vydražit. V galerii najdete část nabídky zánovních vozů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.