Statečnou Janu od večeře neodradili ani mrtví. Televize řekla, co se připravuje v zákulisí reality show

První večeře
První večeře
Foto: Se svolením FTV Prima
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 9. 2021

Televizní reality show, v níž se lidé seznamují pod dohledem šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha (64), má za sebou úspěšný díl. Statečnou Janu Hessovou (55) neodradilo ani to, že její protějšek Martin Böhm (42) pracuje v pohřebnictví a rozhodla se, že mu dá šanci. Martin byl rád, že to s ním Jana chce zkusit. "Do reality show se přihlásilo celkem 500 zájemců, vybrali jsme 64 účastníků, to znamená, že jsme poskládali 32 párů," řekl pro ŽivotvČesku.cz koordinátor reality show Martin Šnýdr.

Seznamovací show, kde se kombinuje láska k jídlu s láskou partnerskou, má za sebou další díl, v němž na sebe narazila poměrně nesourodá dvojice. Dvaačtyřicetiletý Martin Böhm nebyl zaskočen tím, že má proti sobě partnerku, která je již dokonce babičkou. Pětapadesátiletá Jana Hessová zase dokázala vstřebat, že její protějšek provozuje pohřební službu.

"To mě trošku zaskočilo, abych řekla pravdu. Ale zase je to potřebná služba, součást života. Proč z toho dělat tragédii, každý v něčem podnikáme. Spíš klobouk dolů, protože mě by tohle nikdy nenapadlo," řekla Jana, na které bylo vidět, že ji Martin velmi zaujal. Ten zase přiznal, že ho dáma okouzlila a že by to s ní rád zkusil.

Zdeněk Pohlreich také pro ŽivotvČesku.cz přiznal, že má rád, když se lidé u něj v restauraci párují. A je mu ctí připravovat jim kvalitní pokrmy. "Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich připravil pro potřeby natáčení pořadu menu, které vychází ze standardní nabídky restaurace Divinis. Účastníci První večeře si mohli objednat například ústřice, pěnu z kozího sýra a lanýžového medu s marinovanou řepou, šafránové rizoto s lískovými oříšky, tagliolini se srnčím ragú a pecorinem, jelení hřbet v parmazánové krustě, kachní prso s lanýžovým medem nebo telecí filet s restovaným foie gras," popsal pro ŽivotvČesku.cz nabídku restaurace a přípravy v kuchyni koordinátor reality show Martin Šnýdr.

"Do reality show se přihlásilo celkem 500 zájemců, vybrali jsme 64 účastníků, to znamená, že jsme poskládali 32 párů, které čekalo rande naslepo. To vše se odehraje v osmi epizodách. Seznamku, která vychází z licencované show nazvané v originále First Dates, režíroval Jiří Mádle, který stojí mimo jiné za projektem Prima Tlouštíci," dodal pro ŽivotvČesku.cz Martin Šnýdr.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.