Štěpánka Fingerhutová promluvila o roli zdravotní sestřičky. Hlídá nás lékařský dozor, učíme se, říká

Herečka Štěpánka Fingerhutová
Herečka Štěpánka Fingerhutová
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 5. 2021

S prací na seriálu z lékařského prostředí už má bohaté zkušenosti. Sympatická herečka Štěpánka Fingerhutová (24) se televizním divákům představila v roli zdravotní sestřičky Natálie, kterou ztvárnila v novém televizním seriálu vysílaném na nejúspěšnější tuzemské komerční stanici. "Musím říct, že na samotném natáčení vnímám jako skvělé, že máme opravdu lékařský dozor. Člověk se dozví hodně zajímavých informací o zákrocích a operacích, které by se normálně v seriálu laicky přejely. Tady se tím ale opravdu zabýváme," prozradila pro ŽivotvČesku.cz.

Před několika lety si zahrála zdravotní sestřičku Šárku Šedivou v oblíbeném seriálu z lékařského prostředí a po čase se vrátila na televizní obrazovky do podobné role – tentokrát jako usměvavá Natálie v divácky populární Anatomii života. Rozšířila tak mladistvý kolektiv, v němž září například také Barbora Černá v hlavní roli.

"Natálka, kterou hraji, je mladá a milá zdravotní sestřička. Myslím, že na tu postavu jdu skrze sebe, je to hodná holčina. Zatím ale ještě neběžely díly, kde bych měla nějak výrazně rozjetou její charakterovou linku. Je snaživá a se všemi v nemocnici vychází dobře, hrála se mi moc dobře," řekla Štěpánka Fingerhutová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že v televizi aktuálně vysílaná řada je již dotočená.

"Bylo to moc příjemné, i štáb byl vážně super. Musím říct, že na samotném natáčení vnímám jako skvělé, že máme opravdu lékařský dozor. Člověk se dozví hodně zajímavých informací o zákrocích a operacích, které by se normálně v seriálu laicky přejely. Tady se tím ale opravdu zabýváme. Mám tam úžasné kolegy v mojí věkové kategorii jako je například Bára Černá nebo Radek Melša, proto si práci na Anatomii života opravdu užívám," doplnila krásná herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.