Stlačíš to tady a vyleze to jinde. Nikol Leitgeb ukázala postavu v plavkách. Manžel Petr si do ní rýpnul

Autor: Instagram Nikol Leitgeb |
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 10. 2023

Komentář: Influencerka Nikol Leitgeb si užívá rodinnou dovolenou na Sardínii. Jelikož je na italském ostrově ještě počasí na koupání, sympatická blondýnka se svlékla do plavek a předvedla svou figuru. O video z pláže, kde vtipně s manželem glosuje své tělesné proporce, se podělila Nikol se svými sledujícími na Instagramu. Dvojnásobná maminka se pyšní parádní postavou a z minimálních nedokonalostí si, jak bývá jejím zvykem, dělá legraci. "Stlačíš to tady a vyleze to tady," říká Nikol ve videu, které pořídil její manžel Petr, jenž si posteskl, že je škoda, že přebytek tělesného tuku nevyleze o něco výše - tedy v oblasti hrudníku. Redakce ŽivotvČesku.cz zhodnotila postavu atraktivní blondýnky a závěr není nikterak záporný, naopak: Nikol po dvou dětech může být pro některé ženy skvělou inspirací.

Nikol s rodinou si Sardínii oblíbili. Zavítali sem nachytat zřejmě poslední letošní bronz od Středozemního moře. Maminka synů Mathiase a Tobiase patří k oblíbeným influencerům, kteří se nebojí ukázat na sociální síti své nedokonalosti. Ať už se pojí s rodinou, postavou a čímkoliv, co k životu patří. Naposledy si vystřelila ze své postavy ve videu, kde se snažila kvůli fotce skrýt nepatrné nedokonalosti v oblasti břicha a boků. "Takhle si to přidej... a ono se ti to převalilo dopředu," pobídl Petr Leitgeb svou manželku, jak se má na focení správně postavit a co si má zakrýt.

"Tady to stlačíš a ono to vyleze tady, to neschováš," smála se ve videu, které je možné si přehrát výše, Nikol. Realitou ovšem je, že postavu sympatické dvojnásobné mamince by mohla nemalá část žen závidět. Manžel Petr v závěrečném záběru sice vtipně podotkl, že by »přebytky tuku«, asi jako každý muž, přivítal u své ženy v oblasti hrudníku, ale šlo pouze o jemný humor, který pravděpodobně nekoresponduje s realitou. "A proč to nevyleze nahoře," konkrétně zakončil vtipnou momentku osudový muž herečky s tím, že Nikol je jeho bohyně.

Ze své figury opravdu nemusí mít Nikol žádný negativní pocit. Když se navíc neživí tělem, ale naopak pomáhá tam, kde je to potřeba. Za poslední roky se stala jednou z nejvlivnějších žen na sociálních sítích a časopis Forbes ji umístil do svého žebříčku vlivných žen Česka. Díky sbírkám na pomoc potřebným získala před nedávnem od předsedy Senátu stříbrnou medaili.

Nikol Leitgeb
Nikol Leitgeb
Foto: Nextfoto

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.