Strach o mladou manželku, Lucie musí na další operaci břicha. Má s tím velké problémy, říká Bohuš Matuš. Promluvil o detailech

Zpěvák Bohuš Matuš s manželkou Lucií
Zpěvák Bohuš Matuš s manželkou Lucií
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 6. 2022

Lucii Matušovou (19) čeká v brzké době náročné období. Musí totiž podstoupit operační zákrok. Maminka malé Natálky (1) musí »pod kudlu« kvůli reoperaci, prozradil pro ŽivotvČesku.cz zpěvák Bohuš Matuš (48). "Lucka už na jedné operaci byla, ale bohužel jí to udělali špatně, a tak musí znovu," upřesnil.

Bohuše Matuše a jeho manželku Lucii sice dělí třicetiletý věkový rozdíl, přesto je to ale ona, kdo se momentálně potýká se zdravotními obtížemi. Po porodu dcery Natálky (1) nejvíce utrpělo její břicho, které se bohužel nedostalo zpět do původního stavu, a tak musela mladá maminka podstoupit operaci břišní kýly. Nyní se však zdá, že její trápení stále není u konce.

"Lucka musí na druhou operaci stejného problému. Má s tím velké problémy. Poprvé na tom byla ve státní nemocnici, kde to ale neudělali dobře, a tak jí kýla znovu vylezla. Už máme strach, a tak tentokrát jdeme raději na soukromou kliniku, kde to konečně udělají pořádně," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz zpěvák s tím, že jeho choť zákrok čeká ve druhé polovině června.

Pár, který v médiích dlouhou dobu vyvolával kontroverze kvůli velkému věkovému rozdílu, nedávno oslavil rok od svatby. S manželkou Lucií Matušovou, za svobodna Palkaninovou, se známý zpěvák seznámil během autogramiády v divadle, když jí bylo teprve 15 let.

Jejich vztahu zpočátku nikdo nevěřil a většina lidí ho považovala za krátkodobé vzplanutí fanynky a umělce, oba ale ukázali, že to spolu myslí skutečně vážně. Podle jejich slov je jejich manželství plné pochopení a vzájemné úcty a zatím to rozhodně nevypadá, že by spolu nebyli stále šťastní.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.