Studu dala sbohem. O 40 kilogramů lehčí Charlotte Štiková bez rozpaků ukázala svůj pevný zadeček. Její proměna je výrazná

Monika Binias (vpravo) a její dcera Charlotte
Monika Binias (vpravo) a její dcera Charlotte
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 6. 2022

Po hubnoucí proměně, během které se dokázala zbavit více než 40 kilogramů, se Charlotte Štiková (25), hvězda reality show Štiky a influencerka, těší na své první léto. I když se nyní pyšní vosím pasem, zcela spokojená ještě není, uvedla to pro ŽivotvČesku.cz. I tak se nebojí už teď ukazovat, jak se jí podařilo zabojovat s ručičkou váhy, aktuálně vystavila své pozadí. Studu dávno dala sbohem.

Mladší sestra Ornelly Koktové je od přírody výrazný typ ženy - má velké oči a plné rty, díky kterým vypadá jako panenka. Dlouho ji trápila nadváha, s tou ale zatočila a všem pořádně vytřela zrak.

"Já nemůžu být bez sladkého pití. Snažím se pít vodu, ale každý den musím mít aspoň sklenku sladkého. Co se týká jídla, tak když člověk nesní celou tabulku čokolády, ale jen kousek, tak je to i při hubnutí úplně v pohodě. Já osobně nikdy nebyla moc na sladké, ale když mám na něco chuť, tak si toho dám kousek, ale na něčem jiném si zase uberu," vysvětlila Charlotte Štiková pro ŽivotvČesku.cz svůj mechanismus hubnutí. Aktuálně se pochlubila, jak se jí daří hubnout, když vystavila na obdiv svůj zadeček.

I když nejmladší dcera Moniky Štikové (50) na své postavě hodně zamakala, jak se lidově říká, ještě ji čeká zákrok, aby se cítila naprosto perfektně. "Ještě nemám na některých partiích pevnou kůži, takže se těším, až půjdu na operaci. Další léto bude už úplně o něčem jiném," dodala pro ŽivotvČesku.cz Charlotte Štiková.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.