Stylista slavných zhodnotil tři krásné páry na zakončení festivalu. Popsal, co bylo ve Varech v oblasti módy největší bolístkou

David Pastrňák s Rebeccou Rohlssonovou, Andrea a Jiří Bartoškovi, Ethan Hawke a Ryan Shawhughesová
David Pastrňák s Rebeccou Rohlssonovou, Andrea a Jiří Bartoškovi, Ethan Hawke a Ryan Shawhughesová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 8. 2021

V sobotu večer byl v hotelu Thermal ukončen 55. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Následně v Grandhotelu Pupp proběhla afterparty. Na tuto akci většina VIP osobností přišla v páru, slavné tváře doprovázely jejich drahé polovičky. Stylista slavných zhodnotil ty nejstylovější páry, které se po červeném koberci v sobotu prošly. Pochválil hlavně hollywoodské hosty. "Je vidět, že na červeném koberci není ani jeden z nich poprvé," řekl Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz k Ethanu Hawkovi (50) a jeho manželce Ryan (38).

Už 55. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary byl 28. srpna ukončen. Nejvýznamnější kulturní událost v Česku byla zakončena v hotelu Thermal a slavné osobnosti se opět po červeném koberci prošly v nádherných róbách a dobře padnoucích oblecích. Tentokrát ale celebrity přicházely hlavně v párech a stylista hvězd Kája Pavlíček proto zhodnotil jejich celkový vzhled.

David Pastrňák (25) a Rebecca Rohlssonová (26): Umírněnost a klasika

Hokejový útočník a jeho krásná přítelkyně - na hlavním snímku zcela vlevo - se na zakončení festivalu zcela zjevně chtěli sladit. David Patrňák oblékl béžové sako v odstínu, ve kterém měla Rebecca Rohlssonová šaty. "David Pastrňák je známý tím, že chodí ve velmi divokých oblecích, jsme tedy u něj zvyklí na úlety a tady vidím pokus o umírněnost. Trochu mi vadí tmavé kalhoty se světlým sakem, jako pár se mohli sladit tak, že by si vzal úplně světlý oblek, líbilo by se mi to víc. Jeho partnerka si vzala klasické šaty se štrasem, trendy velí větší zahalenost, ale jinak nemám co vytknout. Takové šaty na společenských akcích potkáváme běžně a Rebecca je hezky sladila s obuví a kabelkou. Ještě je trochu škoda těch vlasů, ale letos v Karlových Varech neměl skoro nikdo pořádně udělaný účes. Make-up odpovídá akci, není třeba dělat výraznější, je opravdu tak akorát," okomentoval stylista Kája Pavlíček celkový vzhled jednoho z nejkrásnějších párů na zakončení KVIFF.

Andrea Bartošková (68) a Jiří Bartoška (74): Ztělesněná elegance

Přestože je Jiří Bartoška - s manželkou na hlavním snímku uprostřed - nositelem titulu prezident festivalu, jeho žena je díky svým módním kreacím nekorunovanou královnou. Její perfektní vkus obvykle bere dech a na večírku ke konci festivalu vypadala v černých šatech fantasticky, nepřehlédnutelně dbala na detaily. "Paní Bartošková zvolila hezký styl šatů, na první pohled trochu připomínají 30. léta. Je to trendy, působí žensky a přestože tam je šifonový materiál, nepůsobí to vulgárně, nýbrž decentně. Rtěnka sladěná s lakem na nehty je velice zajímavý detail, stejně jako sladění zlatých bot se zlatým řetízkem kabelky. Mikádo měla pěkně upravené a make-up přiměřený příležitosti a věku, vypadala úžasně. U pana Bartošky jako prezidenta festivalu není co řešit, dobře ví, co se nosí. Lakovky, kravata, není co vytknout, je to klasický pánský outfit, dobře zvolený na červený koberec," pochválil manžele Bartoškovi pro ŽivotvČesku.cz stylista Kája Pavlíček.

Ethan Hawke (50) a Ryan Shawhughesová (38): Ideál na červený koberec

Americký herec Ethan Hawke s manželkou působili na červeném koberci jako absolutní znalci módy - na hlavním snímku vpravo. K Shawhughesové má stylista jen jednu jedinou výtku. "Ryan zvolila velice jemný pastelový odstín šatů, to je letošním trendem. Je tam kombinace průhledných a neprůhledných materiálů, to je opět trendy záležitost. Šaty nejsou odhalené, nejsou vulgární, naopak jsou spíš éterické a vypadají velmi dobře. Jen účes bych k tomu vyčesal, ale vlasy jsou bolístkou celých Karlových Varů. Líčení měla jemné a boty ve zlaté barvě, jako celek je model pěkný a je vidět, že na červeném koberci není ani jeden z nich poprvé. Ethan Hawke ukázal, že není třeba mít jen černý oblek, zvolil jednoduchost a klasiku. Líbí se mi oživení bot, outfit jako celek není nuda. Jako pár vypadají zahraniční hvězdy skvěle," doplnil Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz hodnocení hollywoodského umělce a jeho manželky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.