SuperStar Bára Piešová dlouho nezářila. Krátce po vítězství se vrátila ke své chlapecké vizáži

Barbora se vrátila ke svému původnímu zevnějšku.
Barbora se vrátila ke svému původnímu zevnějšku.
Foto: Reprofoto TV Nova / nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 7. 2020

Navenek působila jako zakřiknuté děvče. Ale od doby, kdy se stala vítězkou SuperStar, prošla devatenáctiletá Barbora Piešová zajímavou proměnou. Zatímco poprvé v soutěži předstoupila před porotu jako nevýrazná dívka ve velké šedé mikině, v superfinále už působila jako zkušená zpěvačka s dokonalou vizáží. Ovšem teď se nejspíš vrací ke svému původnímu »modelu«.

Barbora se svými kolegy ze soutěže vystoupila na koncertě finalistů SuperStar v sobotu na parkovišti před pražským OC Letňany. A kdo by čekal, že před diváky předstoupí SuperHvězda s neuvěřitelně vyladěnou vizáží, musel být zklamán.

Příběhů o šokujících proměnách není nikdy dost. A jeden takový píše Barbora sama... Když si sympatickou Báru vzali stylisté do parády během soutěže a zejména na finálový večer před více než měsícem, přetvořili nevýraznou šedou myšku na tu největší kočku široko daleko.

U Báry byl největším lákadlem pro diváka její talent, veškerá soutěžní kola předtím totiž vybírala nenápadné outfity a tvář držela dál od líčidel. Až ve finále ukázala, co se v ní skrývá za pomoci maskérů a vizážistů.

Ale co naplat. Bára si vyzpívala prvenství a během krátké doby se vrátila ke své původní image. I když se říká, že šaty dělají člověka, v případě vítězky SuperStar to je rozhodně hlas.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.