Od dívky s kočičkou, po královnu SuperStar. Vítězka Barbora Piešová prošla výraznou proměnou, vypovídají snímky ze soukromí

Barbora prošla velkou proměnou.
Barbora prošla velkou proměnou.
Foto: Archiv Barbora Piešová
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 6. 2020

Navenek působí jako zakřiknuté děvče. Od doby, kdy ale přišla na první casting SuperStar prošla devatenáctiletá Barbora Piešová zajímavou proměnou. Zatímco poprvé předstoupila před porotu jako nevýrazná dívka ve velké šedé mikině, v superfinále už působila jako zkušená zpěvačka.

Barbora nešla do soutěže SuperStar jako úplný nováček. Na videokanálu Youtube má několik skladeb a coverů. Zkušenosti na ní byly znát. Díky nim a svému talentu si došla v superfinále pro prvenství. Porazila i favorizovanou patnáctiletou Dianu Kovaľovou.

Vítěz SuperStar 2020

Velké emoce vyvolala zejména skladbou Next to Me od kapely Imagine Dragons, během které došlo i na slzy. „Barboro, děkujeme. Já si tenhle okamžik budu pouštět na youtubu do konce svýho života,“ řekl k její skladbě před nedělní půlnocí porotce a moderátor večera Leoš Mareš.

Zpěvačku do poslední chvíle málokdo favorizoval. Celkem lidé zaslali 660 tisíc SMS hlasů a z nich nejvíce obdržel Piešová., která prošla i velmi příjemnou a výraznou proměnou, která je ze snímků patrná.

O finálovém večeru, v němž si Barbora došla pro prvenství, jsme psali ZDE: SuperStar vyhrála Barbora Piešová. Odnesla si výhru 2 miliony korun. Přehled umístění účastníků superfinále

 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.