Svatba Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa. Mediální magnát se solidní porcí ironie v hlase popsal, co si o tom myslí

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 12. 2022

S blížícím se narozením prvního společného potomka se Agáta Hanychová (37) a její partner Jaromír Soukup (53) dostávají pod palbu řady otázek. Fanoušky pohledné brunetky například zajímá, zda má dvojice v plánu svatbu. Influencerka o tom informovala na svém profilu v živém vysílání. Svůj pohled na věc se znatelnou ironií v hlase prozradil také sám ředitel televize Barrandov, o kterém pro ŽivotvČesku.cz jeho potenciální tchyně Veronika Žilková (61) řekla, že se na potomka již velmi těší.

Již před časem se Agáta Hanychová v jednom ze svých vysílání na Instagramu vyjádřila, že by se případné svatbě nebránila, ale není to něco, co by mohla rozhodnout ona. Jak by se na veselku tvářila její polovička, tedy Jaromír Soukup, vyšlo najevo v jejich společném streamu na sociální síti. 

"Měli bychom se vzít, píše tady spousta lidí," konstatovala Agáta Hanychová během živého vysílání a svým pohledem se tázavě podívala na otce svého nenarozeného dítěte. "No vidiš to... Nikdy by mě to nenapadlo. Začnu o tom přemýšlet," poznamenal ironicky směrem k dotazům Agátiných holčiček, jak influencerka přezdívá svým fanynkám. 

Dvojice spolu čeká své první dítě, každý ale má po dvou potomcích z předchozího vztahu. Zatímco Jaromír Soukup má s exmanželkou dospělého syna a dceru, Agáta vychovává syna Kryšpína (11) a dceru Miu (5).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.