Svatba Bohuše Matuše se blíží. Těším se, že Lucinka bude Matušová. Prozradil i své obavy kvůli dceři

Zpěvák Bohuš Matuš
Zpěvák Bohuš Matuš
Foto: nextfoto.cz

Zpěvák Bohuš Matuš (47) a jeho přítelkyně Lucie Palkaninová (17) se už těší na veselku. Ano si řeknou 12. května, do svatby tedy nezbývá ani měsíc a nadšení se stupňuje. "Těším se moc, je to taková moje premiéra, první svatba, první velká láska," řekl pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš a prozradil, jaké jsou plány na líbánky.

Bohuš Matuš a jeho přítelkyně Lucie Palkaninová zanedlouho vstoupí do svazku manželského. Pár, který už se stal rodiči rozkošné Natálky, bude mít svatbu 12. května v zábavním parku Krtkův svět a zpěvák už se těší, až se při této jedinečné události stane manželem své milované a setká se se svými blízkými.

"Těším se moc, je to taková moje premiéra, první svatba, první velká láska. Budeme mít okolo sebe krásné lidi, které máme rádi a za svědka budu mít pana Františka Janečka, kterého mám rád. Bude to takové setkání po roce s lidmi, tak se moc těším na své kamarády a hlavně na to, že Lucinka bude Matušová," řekl Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz.

Veselka proběhne v zábavním parku. "Máme to v Krtkově světě, který se snažím zachránit, protože tam jsou problémy s úřady. Ukazuji na to, protože je to hezký projekt a oni to chtějí zničit. Chci se tam oženit, aby se Krtkův svět ještě trošku zviditelnil a nikdo ho nezavíral," vysvětlil zpěvák pro ŽivotvČesku.cz své záměry.

Zpěvákova nastávající přivedla v prosinci na svět dceru Natálku, rodiče si ale zatím nejsou jistí, jakým způsobem se svatby zúčastní. "Lucinka si chce Natálku nést k obřadu, ale já vůbec nevím. Je ještě moc malinká na nějaké vystavování, pokud bude teplo, tak určitě bude venku, ale máme o ní strach," popsal Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz své obavy.

Je tradicí, že novomanželé se po svatbě vydávají na líbánky. Bohuš Matuš a Lucie mají vcelku jasný plán. "Máme tetu na Floridě, tak nám nabídla, že by nás tam vzala. Ale my máme líbánky od rána do večera, tak se toho stejně moc nezmění," doplnil s úsměvem zamilovaný zpěvák pro ŽivotvČesku.cz.

Bohuš Matuš (47) po pracovní stránce zažívá skvělé období, ovšem pokud jde o jeho blízké, ...

Zavřít reklamu