Svatba by byla krásná, říká herečka Anna Kadeřávková, která se odstěhovala na Slovensko

Herečka Anna Kadeřávková
Herečka Anna Kadeřávková
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 9. 2020

Třiadvacetiletá herečka a influencerka Anna Kadeřávková, rodačka z Prahy, se zabydlela v Bratislavě. Na Slovensku našla životní lásku rappera Strapa a v současnosti tam plnohodnotně žije. Netají se tím, že má myšlenky na svatbu v hlavě. "Svatba by byla krásná," řekla s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz herečka.

Anička loni na konci září začala dojíždět za partnerem na Slovensko. Netušila ale, že se tam rovnou zabydlí. "Momentálně jsem zamilovaná až po uši. Prožívám velkou romantiku a pokud jde o svatbu, byla by krásná," prozradila pro ŽivotvČesku.cz sympatická herečka, kterou si lidé do paměti zapsali rolí v seriálu Ulice, jak to aktuálně s partnerem mají.

Anička ale nekonečný seriál opustila před rokem, ale nevyloučila návrat. "Uvidíme, jak se bude vyvíjet dějová linka. Rozhodně nechci říkat, že to je definitivní," prozradila.

O práci ale nouzi nemá. Před pár týdny na Slovensku natočila film, který půjde na konci roku do kin. "Do Česka se vracím za rodinou, nebo kvůli pracovním závazkům, které tam pořád mám. Takže pendluji, kdy se třeba na týden vracím. Převážně žiji ale na Slovenku, kde žijeme v bytě, ale byt máme i v Praze," dodala půvabná Anička pro ŽivotvČesku.cz s tím, že život na Slovensku si užívá a poznala řadu nových přátel.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.