Svatba na podruhé. Datum 7. 7. manželce Semira z Kobry 11 vadilo. Nedoporučil ho astrolog

Herec se svou manželkou v roce 2017
Herec se svou manželkou v roce 2017
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 10. 2020

Mnozí si ho pamatují jako »nesmrtelného« dálničního policistu Semira Gerkhana, který v oblíbeném seriálu dokázal zničit stovky aut, přijít o několik svých parťáků, vyhnout se všem kulkám. Herec Erdoğan Atalay (53) je znám více než pětadvacet let díky slavné dálniční kriminálce. Před třemi lety se oženil. Zajímavostí je, že se ale oženil až na druhý pokus.

Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné, jejich protivníci jsou překupníci kradených aut, vrahové a vyděrači - přesně touto větou začíná seriál, ve kterém Erdoğan Atalay získal obrovskou popularitu.

Jsou to tři roky, kdy se populární herec oženil a aktuálně si užívá rodinného života. S herečkou Katjou Ohneckovou přivítal 9. července 2012 na světě syna Marise. Následně se partneři vzali 28. září 2017 na radnici v Heidelbergu. Církevní svatba se potom konala 30. září téhož roku na zámku v Heidelbergu. Následně 28. května 2018 se jim narodila dcera Matilda.

Zajímavostí je, že svatba páru měla původně proběhnout 7. 7. 2017, ale nastávající nevěsta ji zrušila. Důvodem bylo, že dostala varování od astrologa. Prý něm budou hvězdy v nepříznivém postavení a jejich život by pak mohly ovlivnit temné síly, uvedl před časem německý portál Bild. „Astrolog mi řekl, že nejde o vhodný termín pro svatbu. Nejsem sice pověrčivá, ale na takových věcech jako postavení hvězd mi přece jenom záleží,“ vysvětlila pro deník Ohneck, proč původní termín svatby zrušila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.