Svatba? Nevidím v tom problém. Zamilovaný Sámer Issa prozradil nejintimnější emoce s dvacetiletou partnerkou

Zpěvák Sámer Issa s partnerkou
Zpěvák Sámer Issa s partnerkou
Foto: se souhlasem Sámera Issy
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 5. 2021

Pohledný finalista televizní pěvecké show Sámer Issa (35) se v poslední době vznáší na obláčku lásky. Po rozchodu se starší Pavlou, se kterou dokonce i plánoval rodinu, našel štěstí po boku mladičké Julie Anny Šulcové (22). Tu si zpěvák nemůže vynachválit a je ve vztahu spokojený natolik, že si umí představit i jeho posun do další fáze. "Jestli si umím představit svatbu? Nevidím v tom problém," řekl Sámer Issa pro ŽivotvČesku.cz.

Do života Sámera Issy vstoupila žena, pro kterou by udělal cokoliv. Mladá a krásná Julie Anna je sice mladší než zpěvák, ale je mu oporou a doma zastává vše, co je potřeba. Ačkoliv spolu jsou jen krátce, zatím to vypadá, že právě tato exoticky vzhlížející kráska může být pro Sámera tou pravou osudovou láskou.

"Klape nám to skvěle, v životě jsem nepoznal lepší ženskou. To, že jsem starší, není vůbec problém. My si rozumíme jako lidé," řekl zamilovaný Sámer Issa pro ŽivotvČesku.cz. Partnerka mu vaří, uklízí, je krásná a především mu dává spoustu lásky.

Přestože vztah netrvá příliš dlouho, pár už se k sobě sestěhoval a ani v dalším kroku zpěvák nevidí potíž. "Jestli si umím představit svatbu? Nevidím v tom problém," sdělil pro ŽivotvČesku.cz účastník známé pěvecké show, který byl v začátcích své slávy idolem puberťaček.

Dosud Sámer Issa v lásce příliš štěstí neměl, paradoxně to byla právě jeho bývalá přítelkyně Pavla, kdo ho s novou partnerkou seznámil. Nyní si ve vztahové rovině nemá na co stěžovat. "Jsem zamilovaný a šťastný," dodal zpěvák pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.