Svatba trvala 12 hodin. Bohuš Matuš prozradil, na kolik ho honosná veselka vyšla peněz

Zpěvák Bohuš Matuš s manželkou Lucií
Zpěvák Bohuš Matuš s manželkou Lucií
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 6. 2021

Bohuš Matuš (47) a jeho partnerka Lucie Palkaninová, nyní už Matušová (18), před více než měsícem vstoupili do svazku manželského. Pár, který už se stal rodiči rozkošné Natálky v loňském prosinci, uspořádal obřad i následný raut v rodinném parku v pražských Dolních Měcholupech. A rozhodně nešlo o levnou záležitost. "Svatba trvala 12 hodin, tedy od 10 hodin dopoledne do 22:00," řekl pro ŽivotvČesku.cz zpěvák. Prozradil i na kolik ho vyšla.

Ženich přišel na obřad ve velmi dobře padnoucím obleku a díky vytetovaným vlasům odhodil i šátek. Podle snímků bylo vidět, že zpěvák vstupuje do manželství s nadšením a štěstí z něj přímo vyzařovalo.

Rozhodně ale jeho svatba nebyla levnou záležitostí. "Raut a všechno okolo vyšlo na 80 tisíc korun a vše ostatní, tedy myslím prstýnky, šaty a další věci, které se svatbou byly spojeny, vyšly na dalších zhruba 70 tisíc korun. Myslím, že na svatbě bylo celkem 60 hostů. Ale byl to mimořádný den, který jsem si užil a užila si ho i má manželka," svěřil pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš, kolik jeho svatba stála.

Se svou mladou manželkou se Bohuš Matuš poznal v roce 2018 v Divadle Hybernia, kde vystupoval. Tehdy za ním patnáctiletá Lucie přišla se slovy, že je nejlepší zpěvák všech dob. Ve středu 12. května 2021 se stali manželé.

Jeho snem vždy bylo mít velkou rodinu. Řeč je o hlasově mimořádně nadaném zpěvákovi Bohuši...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.