Svatební oznámení s růží uprostřed. Bohuš Matuš ukázal pozvánku na den, kdy vstoupí do manželství

Zpěvák Bohuš Matuš
Zpěvák Bohuš Matuš
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 5. 2021

Už jen pár dní zbývá do svatby zpěváka Bohuše Matuše (47) a jeho snoubenky Lucie Palkaninové (17). Vzhledem k vládním opatřením se bude moci obřadu zúčastnit jen minimum lidí, budoucí manželé ale vytvořili elegantní pozvánku na raut, kde se k nim budou moci připojit i další blízcí. "Celé to nechala vyrobit Lucka, vlastně hodně věcí v rámci svatby organizuje," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš, ze kterého bude už co nevidět ženatý muž.

Bohuš Matuš a jeho přítelkyně Lucie Palkaninová zanedlouho vstoupí do svazku manželského. Zpěvák se nyní pochlubil překrásným svatebním oznámením, na jehož vzniku se podílela nastávající nevěsta. Přestože obřadu se nemůže zúčastnit tolik lidí, kolik si budoucí manželé sami přáli, těší se, že se s nimi potkají na rautu.

Oznámení je laděné do růžové barvy a uprostřed jsou květiny. Vypadá tak velmi vkusně a elegantně. "Celé to nechala vyrobit Lucka, vlastně hodně věcí v rámci svatby organizuje. Je v tomto velmi pečlivá. Moc se na svatbu těšíme," řekl Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz.

Obřad proběhne 12. května v zábavním parku Krtkův svět a zúčastnit se ho kvůli opatřením smí jen 15 lidí včetně oddávajících. Na tomtéž místě se pak po skončení obřadu bude odehrávat svatební raut, na kterém se novomanželé setkají s těmi, které mají rádi.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.